•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 537
   کد: 180798
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
   با هدف بررسی عملکرد دفاتر تسهیل‌گری انجام شد؛

   بازدید سرزده وزیر کشور، شهردار مشهد و استاندار از محلات حاشیه شهر

   تاکنون ۲۰ دفتر تسهیل‌گری در سکونتگاه‌های غیررسمی راه‌اندازی شده و این تعداد به ۶۶ دفتر در تمامی محلات حاشیه شهر افزایش خواهد یافت.
   بازدید سرزده وزیر کشور، شهردار مشهد و استاندار از محلات حاشیه شهر

   با هدف بررسی عملکرد دفاتر تسهیل‌گری، وزیر کشور به همراه استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد سرزده از برخی محلات حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور صبح امروز با همراهی محمدرضا کلائی شهردار مشهد و علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی به منظور بررسی عملکرد دفاتر تسهیلگری، از برخی محلات حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.
   استاندار خراسان ‌رضوی در جریان این بازدید با ارائه گزارشی از برنامه‌ریزی انجام گرفته برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد گفت: تاکنون ۲۰ دفتر تسهیل‌گری در سکونتگاه‌های غیررسمی راه‌اندازی شده و این تعداد به ۶۶ دفتر در تمامی محلات حاشیه شهر افزایش خواهد یافت.
   علی‌رضا رزم‌حسینی افزود: به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهر، ۸ دفتر تسهیل‌گری در سکونتگاه‌های غیررسمی تحت پوشش طرح‌‌ «نجات» قرار گرفته است.
    

   تعداد بازدید: 537
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .