•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 805
   کد: 181085
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد:

   دوربرگردان غیرهمسطح ابوطالب ۲۲ بهمن‌ماه افتتاح می‌شود

   پروژه هایی که اواخر سال گذشته و اوایل امسال عملیات اجرایی آنها آغاز شده بود نظیر جلوخان فردوسی، جاده محمدآباد، دوربرگردان آیت اله هاشمی رفسنجانی، چپگرد شهید ناصری و بولوار کشاورز از مهرماه آماده بهره برداری خواهد بود.
   دوربرگردان غیرهمسطح ابوطالب ۲۲ بهمن‌ماه افتتاح می‌شود

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: طبق روال و برنامه ریزی های اواخر سال گذشته و سال جاری یکی از اقدامات عمران و حمل ونقل احداث دوربرگردان ابوطالب شمالی بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در مراسم آغاز عملیات اجرایی دوربرگردان غیرهمسطح ابوطالب اظهار داشت: در وضعیت موجود خودروهایی که می خواهند وارد بولوار ابوطالب شوند در محل دوربرگردان همسطحی که در بزرگراه ایجاد شده تغییر مسیر می‌دهند که تصادفات منجر‌ به فوت و جرح مربوط به همین دوربرگردان بوده است به گونه ای که در طول یک سال گذشته حدود 24 تصادف منجر به فوت و جرح ذر این مسیر رخ داده است.
   وی با بیان اینکه دوربرگردان غیرهمسطح ابوطالب ۲۲ بهمن‌ماه افتتاح می‌شود، گفت: سازمان عمران شهرداری با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال مجری این پروژه است، این پروژه به سبک تک قوسی بتنی احداث خواهد شد، عرض باند ۹ متر و در محل دور زدن به ۱۲ متر‌ خواهد رسید؛ همچنین 600 مترمربع مساحت زیرسازی پل است.
   کاظمی ادامه داد: موضوعات مربوط به ایمنی بزرگراه و زیست محیطی و تردد شهروندان و ترافیکی که کنون به ناچار به میدان سپاد منتقل می‌شود ما را بر آن‌ داشت که این پروژه در اولویت اجرا قرار گیرد.
   وی خاطرنشان کرد: تا پایان سال تقریبا 4 پروژه را در حوزه حمل و نقل و عمران داریم و پروژه هایی که اواخر سال گذشته و اوایل امسال عملیات اجرایی آنها آغاز شده بود نظیر جلوخان فردوسی، جاده محمدآباد، دوربرگردان آیت اله هاشمی رفسنجانی، چپگرد شهید ناصری و بولوار کشاورز از مهرماه آماده بهره برداری خواهد بود.
   اختر گنجیان 

   تعداد بازدید: 805
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .