•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 251
   کد: 181194
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   تشدید ممنوعیت ورود ناوگان سنگین و نیمه سنگین به محدوده مرکزی مشهد

   صاحبان کالا در سایر ساعات می‌توانند جهت حمل و تخلیه باراز ناوگان باری سبک استفاده کنند.
   تشدید ممنوعیت ورود ناوگان سنگین و نیمه سنگین به محدوده مرکزی مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد از طرح تشدید ممنوعیت ورود ناوگان سنگین و نیمه سنگین به هسته مرکزی این شهر از ابتدای شهریورماه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین مختاری در این خصوص گفت: بر این اساس تردد ناوگان سنگین و نیمه سنگین و ورود به مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی، بولوار مجلسی، میرزا کوچک خان، جمهوری، خیابان‌های خرمشهر، فیاض بخش، بهار، دانشگاه، سنایی، کاشانی، عبادی و ... ممنوع و ملزم به اخذ مجوز ورود به محدوده قرمز است.
   وی با بیان اینکه مجوز تردد صرفا به منظور ارائه خدمات حمل بار صادر می‌شود و هرگونه تردد خارج از هدف و مسیر تعیین شده مشمول اعمال قانون خواهد بود، اظهار کرد: تردد ناوگان سنگین و نیمه سنگین در محدوده قرمز از ساعت 23 لغایت 6 صبح تنها با اخذ مجوز از سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری مجاز خواهد بود.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد افزود: صاحبان کالادر سایر ساعات می‌توانند جهت حمل و تخلیه باراز ناوگان باری سبک استفاده کنند.
   مختاری اضافه کرد: رانندگان خودروهای سنگین و نیمه سنگین با رعایت ساعات مجاز تردد، در کاهش ترافیک و آلودگی هوا و افزایش ایمنی شهروندان، سازمان حمل و نقل بار را یاری کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و کالای درون شهری شهرداری مشهد ادامه داد: در صورت عدم اخذ مجوز تردد در محدوده‌های اعلامی، ناوگان مشمول اعمال قانون خواهند شد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 251
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .