•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 252
   کد: 181216
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

   آسفالت 16 هزار مترمربع از معابر منطقه یک مشهد

   رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.

   آسفالت 16 هزار مترمربع از معابر منطقه یک مشهد

   شهردار منطقه یک مشهد از آسفالت 16 هزار مترمربع از معابر این منطقه با اعتبار 4 میلیارد و 100 میلیون ریالی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با تاکید بر اینکه تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏شود؛ گفت: در این راستا عملیات بهسازی و روکش آسفالت برخی از معابر سطح منطقه با هدف افزایش حال رفاه شهروندان و مناسب‌سازی محیط شهری اجرایی شده است.
   وی با اشاره به اجرای عملیات روکش آسفالت 16 هزار مترمربع از معابر خیابان های شهید اکبری، اسرار و فرهاد با اعتباری 4 میلیارد و 100 میلیون ریالی، افزود: متأسفانه نداشتن برنامه‌ریزی بعضی از اداره‌ها در اصول و زمان حفاری و بی‌توجهی در نظارت و رعایت نکردن اصول، علاوه بر ایجاد مشکل برای شهروندان، هزینه ترمیم و بهسازی را دو برابر می‌کند و موجب پایین آمدن کیفیت کار و نشست کردن نوارهای حفاری در درازمدت می‌شود.
   شهردار منطقه یک مشهد تصریح کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.
    

   تعداد بازدید: 252
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .