•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 275
   کد: 182351
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

   همکاری مشترک انجمن «شهر بدون مانع» برای مناسب‌سازی معابر منطقه 5 مشهد

   این سلسله بازدیدها به‎منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف امر مناسب سازی فضاهای شهری برای افراد دارای معلولیت جسمی _ حرکتی از نگاه یک ویلچرسوار و در راستای ایجاد محیطی قابل دسترس و فراگیر برای افراد دارای معلولیت انجام می‌شود.
   همکاری مشترک انجمن «شهر بدون مانع» برای مناسب‌سازی معابر منطقه 5 مشهد

   شهردار منطقه ۵ مشهد گفت: معابر این منطقه با همکاری انجمن حامیان «شهر بدون مانع» خراسان رضوی مناسب سازی می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین عبدالله‌زاده با تاکید بر اینکه کلیه معابر این منطقه توسط انجمن «شهر بدون مانع» مورد بازدید کامل قرارمی‌گیرد، افزود: تاکنون‌ مدیرعامل این انجمن از معابری چون؛ بولوار میرزا کوچک خان، خیابان خوشنودی، مراکز درمانی و تجاری این منطقه بازدید کرده است.
   وی ادامه داد: این سلسله بازدیدها به‎منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف امر مناسب سازی فضاهای شهری برای افراد دارای معلولیت جسمی _ حرکتی از نگاه یک ویلچرسوار و در راستای ایجاد محیطی قابل دسترس و فراگیر برای افراد دارای معلولیت انجام می‌شود.
   گفتنی است؛ قانون مناسب‌سازی می‌کوشد با هدف ایجاد و تساوی فرصت‎ها و رعایت حقوق افراد دارای معلولیت وکم توان به منظور مشارکت آنان در اذهان طراحان شهری، ایجاد فضایی مناسب را به مرحله ظهور و بروز برساند.
    

   تعداد بازدید: 275
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .