•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 273
   کد: 182372
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
   شهردار منطقه 8 مشهد اعلام کرد؛

   مشارکت مردم در اداره محله‌شان، باعث آگاهی آنها از امور شهری می‎شود

   اعضای شورای اجتماعی محله می‌توانند با اخذ نظر شهروندان پیشنهادهای خود را درباره طرح‌های عمرانی، خدماتی و... به شهرداری ارائه دهند و سپس با جدیت پیگیر این موضوعات برای اجرا باشند.
   مشارکت مردم در اداره محله‌شان، باعث آگاهی آنها از امور شهری می‎شود

   شهردار منطقه 8 مشهد گفت: شوراهای اجتماعی محلات بهترین فرصت برای شناخت چالش‌ها و معضلات شهری، منطقه‌ای و محلی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی در جلسه شورای اجتماعی محله بهشتی که با سه دستورکار بررسی آیین‌نامه داخلی شورا، اولویت‌بندی خیابان‌های محله برای اجرا و همچنین بهبود وضعیت بهداشتی محله با جمع‌آوری زباله‌ها برگزار شد، ضمن اشاره به اینکه شوراهای اجتماعی محلات بهترین فرصت برای شناخت چالش‌ها و معضلات شهری، منطقه‌ای و محلی هستند، اظهار کرد: شورای اجتماعی محله باید به غیر از مباحث فرهنگی به دیگر موضوعات شهری از جمله شهرسازی، زیست‌‎محیطی، اجتماعی و... نیز بپردازد، با شناسایی و اولویت‌بندی‌کردن مشکلات و نیازهای محله این موضوعات را با شهرداری در میان بگذارد.
   وی با تاکید بر اینکه اعضای شورا به‌عنوان نمایندگان مردم محله وظیفه سنگینی برعهده دارند، ادامه داد: اعضای شورای اجتماعی محله می‌توانند با اخذ نظر شهروندان پیشنهادهای خود را درباره طرح‌های عمرانی، خدماتی و... به شهرداری ارائه دهند و سپس با جدیت پیگیر این موضوعات برای اجرا باشند.
   وی خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در اداره محله خودشان، علاوه‌‌بر افزایش مشارکت آنان در مدیریت محله، سبب می‌شود تا مدیران شهری هم دقت بیشتری به امور آن‌ها داشته باشند و در جریان خواسته‌های محلی قرار بگیرند.
   گفتنی است؛ در ادامه جلسه مقرر شد خیابان‌های دکتر بهشتی، بولوار شهید خلیلی، رودکی، پارس، همت، جهان‌آرا و نامجو در اولویت این موضوع قرار گیرند.
    

   تعداد بازدید: 273
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .