•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 158
   کد: 182596
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵

   رفع 832 مورد سدمعبر طبق درخواست مردمی از مرکز 137 در منطقه 2 مشهد

   برخی میوه فروشان با قرار دادن سبدهای میوه و سبزی در عرض معبر برای تردد افراد با ویلچر و کالسکه مشکلات جدی ایجاد می‌کنند که همگی حکایت از نقض حقوق شهروندی دارد و نیازمند برخورد قانونی است.
   رفع 832 مورد سدمعبر طبق درخواست مردمی از مرکز 137 در منطقه 2 مشهد

   شهردار منطقه 2 مشهد از 832 مورد اعمال قانون سدمعبر بنا بر درخواست مردمی در مردادماه سال جاری از مرکز 137 منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی افزود: در مردادماه سال جاری تعدادی از شهروندان طی تماس با مرکز 137 خواستار رفع سدمعبر در پیاده‌روها و معابر عمومی شدند که اداره خدمات شهری منطقه پس از دریافت پیام‌ها سریعا نسبت رفع موارد سد معبر اقدام کرد.
   وی بیشترین فراوانی تماس‌های مردمی را جمع‌آوری متکدیان و دستفروشان عنوان کرد و افزود: پارک خودروها در پیاده‌روها نیز معضلی است که همیشه شهروندان را در تردد با مشکلات عدیده مواجه می‌سازد که شهرداری نیز طبق مطالبه مردمی به همه آنان رسیدگی می‌کند.
   شهردار منطقه 2 مشهد به مزاحمت‌های برخی اصناف برای شهروندان نیز اشاره کرد و گفت: برخی میوه فروشان با قرار دادن سبدهای میوه و سبزی در عرض معبر برای تردد افراد با ویلچر و کالسکه مشکلات جدی ایجاد می‌کنند که همگی حکایت از نقض حقوق شهروندی دارد و نیازمند برخورد قانونی است.
   وی ادامه داد: ساخت و سازهای غیراصولی و بدون ضابطه باعث شده که مالکان حقوق شهروندان را رعایت نکنند و مصالح و نخاله‌های ساختمانی خود را در ورودی ملک خود قرار دهند که این امر زمینه‌ساز مشکلات عدیده‌ای برای شهروندان و خودروها خواهد شد.
   قربانی عنوان کرد: شهروندان و کسبه نباید با قرار دادن وسایل و اجناس خود حقوق شهروندان را تضیع کنند و آن را با مشکل مواجه سازند.
    

   تعداد بازدید: 158
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .