•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 155
   کد: 183016
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
   شهردار منطقه 8 مشهد خبر داد:

   رفع نواقص خیابان‌های امام رضا(ع) و ملک الشعرای بهار برای تردد شهروندان دارای معلولیت

   باید توجه و تلاش بیشتری در جهت بهبود کارایی و ایجاد شهری بدون معارض و موانع برای شهروندان دارای معلولیت داشته باشند و رسیدن به این هدف، تلاش همگانی را طلب می‌کند.
   رفع نواقص خیابان‌های امام رضا(ع) و ملک الشعرای بهار برای تردد شهروندان دارای معلولیت

   شهردار منطقه 8 مشهد از رفع نواقص خیابان‌های امام رضا(ع) و ملک الشعرای بهار برای تردد شهروندان دارای معلولیت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی در بازدید میدانی از خیابان امام رضا (ع) بیان کرد: تحقق شهر دسترس‌پذیر و همسان‌سازی و بهره‌برداری یکسان شهروندان دارای معلولیت از اماکن عمومی شهر، اولویت عمرانی منطقه است.
   وی افزود: مسائل و مشکلات شهروندان دارای معلولیت در امور حمل و نقل و فضای شهری همچنان وجود دارد و تردد آنها را در شهر سخت کرده است لذا رفع مشکلات این افراد از جمله اقداماتی است که باید در دستور کار قرار دهیم و به آن توجه زیادی داشته باشیم.
   شهردار منطقه 8 مشهد در ادامه تصریح کرد: باید توجه و تلاش بیشتری در جهت بهبود کارایی و ایجاد شهری بدون معارض و موانع برای شهروندان دارای معلولیت داشته باشند و رسیدن به این هدف، تلاش همگانی را طلب می‌کند.
   شیرازی هدف از این بازدید را ساماندهی نواقص دسترسی‌های معابر و تقاطع‌های معابر اصلی منطقه عنوان و خاطرنشان کرد: منطقه 8 مشهد به عنوان هسته مرکزی شهر، منطقه پایلوت اجرای ساماندهی معابر و تسهیل دسترسی شهروندان دارای معلولیت است که در مرحله اول خیابان‌های امام رضا(ع) و ملک الشعرای بهار مورد هدف این طرح قرار گرفته است.
    

   تعداد بازدید: 155
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .