•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 163
   کد: 183037
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

   آمادگی کامل ناوگان اتوبوسرانی مشهد برای آغاز سال تحصیلی جدید

   نظافت و شستشوی اتوبوس‌ها از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه ناوگان اتوبوسرانی در استقبال از مهر و بازگشایی مدارس است.
   آمادگی کامل ناوگان اتوبوسرانی مشهد برای آغاز سال تحصیلی جدید

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از آمادگی کامل ناوگان اتوبوسرانی برای سرویس‌دهی به دانش‌آموزان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی حسینی‌پویا در این خصوص گفت: بر این اساس سیستم نظارتی بر عملکرد اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان و کاهش توقف اتوبوس‌ها حدفاصل ساعت 6:30 الی8:30 صبح برای بکارگیری حداکثر توان ناوگان، نظارت خواهند داشت.
   وی افزود: همچنین از فردا دوشنبه اول مهرماه و بازگشایی مدارس، 39 دستگاه اتوبوس در ایستگاه‌های پرتراکم دانش‌آموزی پیرامون مدارس دخترانه همزمان با تعطیلی مدارس به دانش‌آموزان دختر سرویس‌دهی می‌کنند.
   حسینی‌پویا به آماده به کار بودن اتوبوس‌ها، رفع نواقص ظاهری، فنی و نصب و راه‌اندازی 690 دستگاه سیستم اعلام ایستگاه در اتوبوس‌ها اشاره و اظهار کرد: نظافت و شستشوی اتوبوس‌ها از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه ناوگان اتوبوسرانی در استقبال از مهر و بازگشایی مدارس است.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد تصریح کرد: در راستای ایجاد هماهنگی جلسه‌ای با حضور مدیران شرکت‌های بخش خصوصی تحت نظارت سازمان اتوبوسرانی برگزار و موارد لازم به منظور اطمینان از آمادگی کامل برای سرویس‌دهی مناسب به آنها ابلاغ شده است.
   وی در خصوص باجه‌های شارژ و فروش من کارت نیز گفت: در این رابطه نیز هماهنگی لازم با سازمان فاوای شهرداری مشهد انجام شده تا برای استقبال از مهر آمادگی لازم را داشته باشند.
   حسینی‌پویا به سایر اقدامات استقبال از مهر سازمان اتوبوسرانی اشاره و اظهارکرد: خروج اتوبوس‌های دودزا از ناوگان، اخذ معاینه فنی، انجام سرویس‌های میان دوره‌ای، تعویض بنرهای فرسوده اطلاع‌رسانی خطوط در پایانه‌های سطح شهر، بکارگیری حداکثری ناوگان و برگزاری کلاس‌های آموزشی استقبال از مهر برای اتوبوسرانان از جمله سایر اقدامات انجام شده است.
   وی ادامه داد: همچنین طبق هماهنگی انجام شده با آموزش و پرورش در سال جاری 5 شرکت دارای مجوز از سرویس‌های تحت نظارت سازمان برای سرویس‌ مدارس با مینی بوس مورد تایید، قرار گرفته است که براساس نرخ مصوب شورای شهر مشهد سرویس‌دهی می‌کنند.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 163
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .