•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 120
   کد: 183073
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱

   سرزندگی منطقه 6 مشهد با کاشت بیش از 9300 اصله درخت

   شهرداری منطقه از ابتدای سال جاری با کاشت حدود 9300 اصله درخت و درختچه، 5400 مترمربع چمن نشایی و 7000 مترمربع چمن بذری در بولوارها، میادین و بوستان‎های سطح منطقه حال و هوایی خاص به شهر بخشیده است.
   سرزندگی منطقه 6 مشهد با کاشت بیش از 9300 اصله درخت

   شهردار منطقه 6 مشهد از کاشت بیش از 9300 اصله درخت در راستای افزایش طراوت و شادابی و زیبایی بصری شهر طی 6 ماه نخست سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‏رسانی شهرداری مشهد، حجت الله حیدری با عنوان مطلب بالا خاطرنشان کرد: گسترش شهرنشینی و علی‎الخصوص آپارتمان نشینی، دسترسی شهروندان را به فضاهای سبز شهری کمتر کرده است، از این رو توسعه فضای سبز علاوه کاهش آلودگی هوا تاثیر چشمگیری بر تلطیف روحیه شهروندان دارد.
   وی ادامه داد: در همین راستا شهرداری منطقه از ابتدای سال جاری با کاشت حدود 9300 اصله درخت و درختچه، 5400 مترمربع چمن نشایی و 7000 مترمربع چمن بذری در بولوارها، میادین و بوستان‎های سطح منطقه حال و هوایی خاص به شهر بخشیده است.
   شهردار منطقه 6 مشهد تاکید کرد: حسن همجواری با حرم رضوی سبب شده که همواره میزبان زائرین حضرت رضا(ع) در منطقه باشیم و این وظیفه ما را در منطقه دشوار تر کرده است، چرا که بایستی محیطی در خور شان زائران و مجاوران فراهم کنیم.
   وی ضمن اشاره به تکمیل 660 هزار بوته از باغچه‎های گل دائمی و فصلی در منطقه خاطرنشان کرد: گسترش و توسعه فضای سبز یکی از اقداماتی است که همواره مورد استقبال مردم قرار گرفته و نقشی تاثیر گذار در زیباسازی منظر شهری داشته است .
    

   تعداد بازدید: 120
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .