•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 574
   کد: 185077
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبر داد:

   خط‎کشی و نصب علائم ترافیکی جدید در سطح شهر

   در همین راستا ۳۰۰ عدد تابلو و علائم ترافیکی در دوربرگردان غیرهمسطح شاهد، ۲ کیلومتر گاردریل در دوربرگردان غیرهمسطح شاهد نصب و ۲۰۰۰ عدد جداکننده مسیر دوچرخه در خیابان‎های سناباد و ابن سینا انجام شد.
   خط‎کشی و نصب علائم ترافیکی جدید در سطح شهر

   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از خط‎کشی و نصب علائم ترافیکی جدید در سطح شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی با اعلام خبر بالا خاطرنشان کرد: خط‎کشی معابر و خیابان‌ها یکی از اقدامات ترافیکی مهم به حساب می‎‏آید که نقش به‌سزایی در کاهش حوادث رانندگی و ایمنی شهروندان دارد، همچنین نقش مهمی هم در روان‌سازی ترافیک سطح شهر ایفا می‎‏کند.
   وی به نصب ۱۵۰ عدد بولارد مکانیکی در خیابان‎‏های منتهی به حرم مطهر رضوی هم اشاره کرد و گفت: در همین راستا ۳۰۰ عدد تابلو و علائم ترافیکی در دوربرگردان غیرهمسطح شاهد، ۲ کیلومتر گاردریل در دوربرگردان غیرهمسطح شاهد نصب و ۲۰۰۰ عدد جداکننده مسیر دوچرخه در خیابان‎های سناباد و ابن سینا انجام شد.
   عطارزاده با بیان اینکه عملیات خط‌کشی معابر و خیابان‌ها همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: همچنین ۵ کیلومتر نرده در بزرگراه شهید بابانظر و بسیج و ۲۰ عدد تابلو با عنوان «محدوه پرتصادف با احتیاط برانید» در خیابان‌های مختلف نصب شد، علاوه بر این خط کشی رنگ سرد به متراژ 250 هزار مترطول در سطح معابر شهر مشهد در حال انجام است.
   مهین ساعدی
    

   تعداد بازدید: 574
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .