•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 457
   کد: 185321
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
   معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:

   کارخانه نوآوری یک مدل توسعه برای شهر است

   معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از کارخانه نوآوری شهرداری مشهد بازدید کرد.
   کارخانه نوآوری یک مدل توسعه برای شهر است


   معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از کارخانه نوآوری شهرداری مشهد بازدید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سورنا ستاری در بازدید از کارخانه نوآوری مشهد که با حضور شهردار مشهد صورت گرفت، گفت: احداث کارخانه نوآوری توسط شهرداری مشهد کار بزرگ و ایده جدیدی است.
   وی افزود : قطعا کارخانه نوآوری ایده موفقی است و الگوی مناسبی برای شهرهای دیگر می باشد و فضاهای دیگر که فرسوده و احتیاج به بازسازی دارد می تواند به این طور مکان ها تبدیل شوند.
   ستاری با بیان اینکه این یک مدل توسعه برای شهر است، اظهار داشت : شهر نوآور و هوشمند از همین مدل های توسعه ای شروع می شود.
   شهردار مشهد در این بازدید گفت: سازه کارخانه نوآوری تا ابتدای سال آینده به اتمام می رسد و سه ماه بعد از آن استقرار شرکت‌ها و استارت آپ ها را خواهیم داشت.
   محمدرضا کلائی با بیان اینکه این مجموعه 12هزار متر مربع است، افزود: فرایند پذیرش آغاز و با چهار شتاب دهنده در حوزه های مختلف مذاکره شده است.

   در این بازدید ، شهریار آل شیخ، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری مشهد گزارشی درباره طرح های شهرداری هوشمند، مدیریت پسماند و آپ های تفکیک زباله ارائه کرد.

   اختر گنجیان

   تعداد بازدید: 457
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .