•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 222
   کد: 186193
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
   در 6 ماهه نخست سال جاری محقق شد؛

   گسترش 20 کیلومتری شبکه فیبر نوری شهرداری مشهد

   در راستای ارائه خدمات شبکه‌ای در تمامی ساختمان‌های مجموعه‌های مدیریتی شهرداری، طی 6 ماهه ابتدایی سال 98 بیش از 20هزار و 626 متر عملیات کابل‌کشی در قالب 544 نود شبکه‌ای پیاده‌سازی و اجرا شد.
   گسترش 20 کیلومتری شبکه فیبر نوری شهرداری مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اجرای بیش از 20 کیلومتر کابل‌کشی شبکه داخلی در بیش از 25 ساختمان‌ شهرداری طی نیمه اول سال 98 خبر داد. 

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان ضمن اشاره به طرح توسعه شبکه اینترانت فیبرنوری شهرداری مشهد گفت: در راستای ارائه خدمات شبکه‌ای در تمامی ساختمان‌های مجموعه‌های مدیریتی شهرداری، طی 6 ماهه ابتدایی سال 98 بیش از 20هزار و 626 متر عملیات کابل‌کشی در قالب 544 نود شبکه‌ای پیاده‌سازی و اجرا شد.
   وی گفت: این اقدام، در پی جابه‌جایی برخی ساختمان‌های اداری مدیریت‌های شهرداری و نیاز کارکنان این حوزه‌های مدیریتی به دریافت خدمات شبکه اینترانت شهرداری انجام شد؛ به گونه‌ای که تاکنون بخش عمده‌ای از ساختمان‌ها و مناطق شهرداری مشهد به این شبکه متصل شده‌اند. همچنین با توجه به تعدد سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری و برخی جابه‌جایی‌های پیش‌بینی‌نشده، کماکان این طرح در حال اجرا و گسترش است.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد درباره مهم‌ترین مزایای استفاده از شبکه اینترانت شهرداری مشهد اظهارداشت: انتقال حجم وسیع اطلاعات به صورت متن، صوت و تصویر با سرعت بالا، پهنای باند وسیع، سادگی توسعه ظرفیت، درجه اطمینان بالا، سهولت نگهداری اطلاعات، هزینه‌های اقتصادی پایین و ایمنی با درصد بالا از مهم‌ترین مزایای استفاده از این شبکه در شهرداری مشهد است.  

   تعداد بازدید: 222
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .