•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 453
   کد: 186268
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
   رییس کل دادگستری خراسان رضوی؛

   شهرداری مشهد در ساماندهی کشف رود بار سنگینی را بر دوش گرفته است

   نقش دستگاه قضا در این موضوع حمایت و نظارت است و در تفاهم نامه امضا شده نیز قرار شد طرح ساماندهی کشف رود با همدلی اجرا شود و هر جا نیاز به دستور و حمایت قضایی وجود داشت ما اقدامات لازم را انجام دهیم.
   شهرداری مشهد در ساماندهی کشف رود بار سنگینی را بر دوش گرفته است

   رییس کل دادگستری خراسان رضوی با تاکید بر اهمیت ساماندهی کشف رود گفت: شهرداری مشهد درساماندهی کشف رود، بار سنگینی را بر دوش گرفته است که جای تقدیردارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامعلی صادقی در جلسه کارگروه احیای کشف رود که با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهرومعاونت خدمات شهری شهرداری مشهد برگزارشد، با بیان این مطلب افزود: در سال های گذشته اقدامات و تلاش های زیادی برای رها سازی بستر و حریم رودخانه کشف رود انجام شده است.
   وی به نقش دادگستری در موضوع ساماندهی کشف رود اشاره و تصریح کرد: نقش دستگاه قضا در این موضوع حمایت و نظارت است و در تفاهم نامه امضا شده نیزقرار شد طرح ساماندهی کشف رود با همدلی اجرا شود و هر جا نیاز به دستور و حمایت قضایی وجود داشت ما اقدامات لازم را انجام دهیم.
   رییس کل دادگستری خراسان رضوی با بیان اینکه با پیگیری های استاندار خراسان رضوی و همکاری مدیران و مراجع مربوطه جلسه کارگروه احیای کشف رود برگزار شد و به یک جمع بندی مطلوب رسیدیم، اظهار کرد: با توجه به اینکه ساماندهی کشف رود با بهداشت و سلامت شهروندان درارتباط است، دستگاه قضا اگر جایی با کوتاهی دستگاهی مواجه شود در چارچوب مقررات با آن برخورد خواهد کرد که امیدواریم دستگاه های اجرایی متولی این حوزه با تفاهم و همکاری وظایف خود را انجام داده و اجازه ندهند دستگاه قضایی به مرحله برخورد وارد شود.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 453
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .