•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 276
   کد: 186380
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸

   احداث فاز دوم کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی خیابان تورج منطقه یک

   از آنجا که کاهش خطرپذیری شهر در مقابل سیلاب یکی از پروژه‌های مهم در شهرداری است ما با احداث کانال‌ها سعی در جمع‌آوری و هدایت اصولی آب‌های روان داریم تا بدین طریق بتوان گامی در کاهش آسیب‌های ناشی از آن برداریم.
   احداث فاز دوم کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی خیابان تورج منطقه یک

    شهردار منطقه یک مشهد از اتمام احداث فاز دوم کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی در خیابان تورج حدفاصل تورج 12تا 28خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان اینکه شهرداری منطقه در راستای بهبود کیفیت ارائه خدمات، ارتقا رفاه عمومی شهروندان و همچنین بالابردن سطح بهداشت محلات اقدام به اجرای این پروژه کرده است، اظهار کرد: کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی خیابان تورج که یکی از محلات قدیمی شهر مشهد و در مجاورت محدوده بافت فرسوده مجد قرار گرفته است؛ به طول حدود 500 متر در حدفاصل تورج 12 تا 28 احداث گردید.
   وی با بیان اینکه با جمع‌آوری به موقع آب‌های سطحی علاوه بر استفاده بهینه از آب‌های جاری، می‌توانیم از بروز بسیاری حوادث جلوگیری کنیم، گفت: با توجه به بافت متراکم این محدوده، بارش باران مشکلات عدیده‌ای برای شهروندان ایجاد می‌کند به همین دلیل نسبت به احداث این کانال اقدام شد.
   شهردار منطقه یک مشهد تصریح کرد: از آنجا که کاهش خطرپذیری شهر در مقابل سیلاب یکی از پروژه‌های مهم در شهرداری است ما با احداث کانال‌ها سعی در جمع‌آوری و هدایت اصولی آب‌های روان داریم تا بدین طریق بتوان گامی در کاهش آسیب‌های ناشی از آن برداریم.
   اصغری افزود: با احداث این کانال در مرکز شهر آب‌های سطحی جاری در زمان بارندگی‌های فصلی هدایت و جمع‌آوری و از جاری شدن آب در سطح معابر و همچنین آبگرفتگی در این مسیر پیشگیری می‌شود.
   وی ادامه داد: فاز دوم پروژه کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی خیابان تورج با اعتباری بالغ بر 3میلیارد و 800 میلیون ریال احداث گردید.

   تعداد بازدید: 276
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .