•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 212
   کد: 186709
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد؛

   آذین بندی ۱۶۴هزار متر طول به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص)

   به مناسبت روز ولادت حضرت محمد(ص) نظافت، رفت و روب و شست و شوی معابر سطح شهر به خصوص معابر منتهی به حرم مطهر به طول ۹ کیلومتر در خیابان های امام رضا(ع)، شهید اندرزگو، طبرسی، شهید نواب صفوی، شهید هاشمی نژاد و خیابان شیرازی انجام خواهد شد.
   آذین بندی ۱۶۴هزار متر طول به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص)

   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از آذین بندی ۱۶۴هزار متر طول به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) در مشهد مقدس خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد با عنوان این خبر خاطرنشان کرد: به مناسبت روز ولادت حضرت محمد(ص) نظافت، رفت و روب و شست و شوی معابر سطح شهر به خصوص معابر منتهی به حرم مطهر به طول ۹ کیلومتر در خیابان های امام رضا(ع)، شهید اندرزگو، طبرسی، شهید نواب صفوی، شهید هاشمی نژاد و خیابان شیرازی انجام خواهد شد.
   وی از آماده سازی ۴۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در معابر منتهی به حرم مطهر خبر داد و افزود: نظافت و شست و شوی ایستگاه های اتوبوس، شست و شوی جداول، همچنین شست و شوی پنج هزار مخزن گالوانیزه از اقدامات خدمات شهری شهرداری مشهد در روز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) است.
    

   کلید واژه ها: آذین بندی - ولادت - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 212
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .