•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 451
   کد: 186713
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲

   برگزاری جلسه شورای شهرداران مناطق در شهرداری منطقه 2

   در محلاتی مانند هدایت، شهید کریمی، شهید هنرور، ابوطالب، کارخانه قند آبکوه برخی شهروندان اقدام به ساخت و سازهای غیر اصولی و ساخت طبقات مازاد می کنند که در صورت بروز بحران در این محلات مدیریت شهری با مشکلات جدی مواجه می شود.
   برگزاری جلسه شورای شهرداران مناطق در شهرداری منطقه 2

   شهردار منطقه 2 مشهد در این جلسه گفت: منطقه 2 به دلیل بزرگی گستره جغرافیایی از میدان شهدا تا کال زرکش را در برمی گیرد که رسیدگی به آن نیازمند توجه و عزم جدی است و ما در این منطقه با انجام بازدیدهای میدانی مستمر تمامی موضوعات منطقه را رصد و پس از مشاهده مشکلات، آنان را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم .
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی صبح امروز در جلسه شورای شهرداران مناطق با حضور مهدی حاتمی؛ مدیرکل حوزه شهردار و امور هماهنگی مناطق شهرداری، یوسف پیروی؛ مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات، مقدم؛ دبیر شورای مدیران مناطق شهرداری مشهد، بارانی؛ مدیرکل دفتر برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد و شهرداران مناطق در شهرداری منطقه 2 برگزار شد، به برخی از مشکلات منطقه اشاره کرد و افزود: کمبود فضای سبز در مناطق کم برخوردار یکی از دغدغه های منطقه است که ما در صدد توسعه بوستان های موجود با خریداری زمین و ایجاد بوستان های محلی هستیم.
   وی دیگر مشکل منطقه را وجود زمین های قولنامه ای و ساخت و سازهای غیر اصولی عنوان کرد و افزود: در محلاتی مانند هدایت، شهید کریمی، شهید هنرور، ابوطالب، کارخانه قند آبکوه برخی شهروندان اقدام به ساخت و سازهای غیر اصولی و ساخت طبقات مازاد می کنند که در صورت بروز بحران در این محلات مدیریت شهری با مشکلات جدی مواجه می شود.
   شهردار منطقه 2 اقدامات بازدارنده منطقه را برای ساخت و سازها غیر مجاز را این گونه عنوان کرد و اظهار داشت: ارجاع تخلفات ساختمانی به کمسیون ماده 100 و اجرای رای قلع بنا جز مواردی است که اکنون در منطقه در حال اجرا است.
   وی به تاثیر این اقدامات نیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شهروندان برای ساخت طبقه مازاد در پی اخذ مجوز هستند و ما نیز طبق ضابطه های شهر سازی، نسبت به ساخت طبقه مازاد تصمیم گیری می کنیم.

    

   تعداد بازدید: 451
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .