•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 410
   کد: 187770
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
   اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

   پیش بینی ادامه روند افزایش دمای هوای استان تا دوشنبه / دمای هوای استان از سه شنبه کاهش پیدا می کند

   این درحالی است که از فردا یکشنبه و صبح روز دوشنبه ابرناکی موقتا در سطح استان کاهش ولی از بعدازظهر روز دوشنبه مجددا ابرناکی در سطح استان افزایش و در روز سه شنبه به ویژه در ساعات بعدازظهر به بعد در نواحی شمالی و غربی استان شاهد بارشهای پراکنده ای خواهیم بود.
   پیش بینی ادامه روند افزایش دمای هوای استان تا دوشنبه / دمای هوای استان از سه شنبه کاهش پیدا می کند

   اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد ادامه روند افزایشی دمای هوا تا روز دوشنبه پیش بینی کرده است، ضمن اینکه دمای هوا از روز سه شنبه مجددا روند کاهشی پیدا خواهد کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، نقشه ها و مدل های پیش یابی نشان می دهد طی امروز و فردا ابرناکی به ویژه در نواحی شمالی و غربی استان افزایش و در ساعات بعدازظهر به بعد در مناطق مرتفع کوهستانی واقع در نیمه شمالی و نواحی غربی استان احتمالا بارش های خفیف و پراکنده ای رخ خواهد داد.
   این درحالی است که از فردا یکشنبه و صبح روز دوشنبه ابرناکی موقتا در سطح استان کاهش ولی از بعدازظهر روز دوشنبه مجددا ابرناکی در سطح استان افزایش و در روز سه شنبه به ویژه در ساعات بعدازظهر به بعد در نواحی شمالی و غربی استان شاهد بارش های پراکنده ای خواهیم بود. 
   ضمن اینکه از امروز تا روز دوشنبه در اکثر نقاط استان دمای هوا روند افزایشی و در روز سه شنبه دمای هوا در غالب نقاط استان کاهش می یابد.
   همچنین آسمان امروزشنبه شهرستان مشهد، کمی ابری تا قسمتی ابری در طول روز غبار آلود گاهی وزش باد پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد در گرمترین زمان 17 درجه سانتیگراد که درخنک ترین زمان به 4 درجه سانتیگراد کاهش پیدا خواهد کرد.
   مجید خبیری
    

   کلید واژه ها: هواشناسی - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 410
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .