•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 106
   کد: 187960
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲

   31 انبار ضایعات در منطقه 4 تخلیه و پلمب شد

   7 مورد از انبار ضایعات در منازل مسکونی بود که با توجه به حجم زیاد ضایعات در این مکان ها و ایجاد آلودگی و مشکلات بهداشتی برای شهروندان، براساس دستور مقام قضایی این منازل به سرعت تخلیه شدند.
   31 انبار ضایعات در منطقه 4 تخلیه و پلمب شد

   شهردار منطقه 4 مشهد از پلمب و تخلیه 31 انبار ضایعات در این منطقه از ابتدای سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی با بیان این خبرگفت: به منظور برخورد قانونی با مشاغل آلاینده، مزاحم و پرخطر در راستای حمایت از حقوق شهروندان و جلوگیری از آلودگی های بهداشتی و زیست محیطی، شناسایی و پلمپ انبارهای ضایعات سطح منطقه به خصوص در بافت مسکونی به صورت جدی پیگیری می شود.
   وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری 120 مورد انبار ضایعات از طریق گشت زنی و گزارش های مردمی شناسایی شده و 31 مورد از آن ها ضمن صدور اخطاریه با استناد به بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها تخلیه و پلمب شده است.
   وی اضافه کرد: 7 مورد از انبار ضایعات در منازل مسکونی بود که با توجه به حجم زیاد ضایعات در این مکان ها و ایجاد آلودگی و مشکلات بهداشتی برای شهروندان، براساس دستور مقام قضایی این منازل به سرعت تخلیه شدند.
   شهردار منطقه 4 مشهد جلوگیری از رهاسازی فاضلاب خانگی در معابر و کانال های جمع آوری آب های سطحی را یکی دیگر از اقدامات این منطقه دانست و اظهار داشت: رهاسازی فاضلاب خانگی در معابر علاوه بر ایجاد مشکلات شدید بهداشتی و فراهم کردن محیطی برای رشد جانوران موذی همچون موش در کانال های جمع آوری آب های سطحی، به تاسیسات شهری نیز آسیب های جدی وارد می کند.
   غلامی اظهار داشت: به همین دلیل از ابتدای سال اقدامات بازدارنده ای مانند صدور اخطاریه برای متخلفین و تشکیل 100 پرونده برای آن ها و ارسال به مراکز بهداشت و مراجع قضایی انجام شده است.
   وی خاطرنشان کرد: همچنین برای رفع کامل آب افتادگی معابر هنگام بارندگی و بهبود عملکرد کانال های جمع آوری آب های سطحی منطقه 4، 12 هزار مترطول از این کانال ها لایروبی شده است.
    

   کلید واژه ها: پلمب - ضایعات - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 106
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .