•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 385
   کد: 188449
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
   جلسه بررسی فرصت های سرمایه گذاری در منطقه7؛

   بررسی فرصت های سرمایه گذاری با حضور تجار و سرمایه گذارانی از افغانستان

   شناسایی اراضی مستعد و دارای پتانسیل انجام شده و این منطقه ظرفیت های خوبی در جهت جذب سرمایه گذاران و انجام پروژه های مشارکتی دارد. از جمله؛ بوستان غدیر، بوستان ریحانه، بوستان طرق، منطقه گردشگری هفت حوض که می تواند ظرفیت خوبی برای سرمایه گذار ایجاد کند.
   بررسی فرصت های سرمایه گذاری با حضور تجار و سرمایه گذارانی از افغانستان

   جلسه بررسی فرصت های سرمایه گذاری در منطقه 7 با حضور تجار و سرمایه گذارانی از افغانستان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در این جلسه کوروش باوندی شهردار منطقه 7 ضمن خوش آمدگویی گفت: ایجاد فرصت های سرمایه گذاری و تحریک ذائقه سرمایه گذاران به وسیله آشنا کردن آنها با جاذبه های اقتصادی و برجسته سازی پتانسیل های گردشگری و تجاری، همچنین مشارکت و سرمایه گذاری در طرح های عمرانی و تجاری از جمله راهکارهای جذب درآمد است.
   وی افزود: جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و مشارکتی در انجام پروژه های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرداری علاوه بر آنکه افزایش توان این دستگاه را به دنبال دارد، یکی از عوامل رشد همه جانبه شهر و رسیدن به توسعه پایدار به حساب می آید.
   باوندی در ادامه شناسائی فرصت های سرمایه گذاری و ارائه بسته های جامع مشارکتی را از جمله محورهای برنامه ریزی سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری منطقه 7 عنوان و اظهار کرد: این مهم با همکاری و بسترسازی مناسب محقق می شود.
   باوندی عنوان کرد: شناسایی اراضی مستعد و دارای پتانسیل انجام شده و این منطقه ظرفیت های خوبی در جهت جذب سرمایه گذاران و انجام پروژه های مشارکتی دارد. از جمله؛ بوستان غدیر، بوستان ریحانه، بوستان طرق، منطقه گردشگری هفت حوض که می تواند ظرفیت خوبی برای سرمایه گذار ایجاد کند.
   وی تصریح کرد: منطقه 7 زیرساخت های لازم برای حضور سرمایه گذاران در پروژه های این منطقه را ایجاد کرده است که با افزایش تعاملات منطقه با سرمایه گذاران موجب بهره وری از توان و پتانسیل سرمایه گذاران می شود.
    

   تعداد بازدید: 385
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: