•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 188
   کد: 188504
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

   نشست مردمی شهردار منطقه 12 با شهروندان محله جاهد شهر

   به جای دستورات قضایی و استفاده از قوه قهریه برای حل مسائل محله، می توان با تعامل و گفت وگو مسائل را رفع و هزینه های این مسائل را صرف خدمات عمرانی منطقه کرد.
   نشست مردمی شهردار منطقه 12 با شهروندان محله جاهد شهر

   نشست صمیمی شهروندان محله جاهد شهر با شهردار منطقه در مسجد و حسینیه قائم المهدی (عج) برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در این نشست شهردار منطقه 12 ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با در دسترس قراردادن نیازهای فرهنگی و تفریحی شهروندان، بتوانیم منطقه ای مستقل و بی نیاز ایجاد کنیم.
   وی در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: باتوجه به درخواست های شهروندان در خصوص بازگشایی اتصال بولوار سجادیه به بزرگراه جاده قوچان، تهران، طی رایزنی های انجام گرفته صلح نامه تنظیم شده است و در حال گذراندن مراحل قانونی خود است.
   شهردار منطقه 12 افزود: به جای دستورات قضایی و استفاده از قوه قهریه برای حل مسائل محله، می توان با تعامل و گفت وگو مسائل را رفع و هزینه های این مسائل را صرف خدمات عمرانی منطقه کرد.
   زینت بخش تصریح کرد: بیشترین درخواست های شهروندان درباره افزایش ایستگاه های اتوبوس، آبیاری فضای سبز، پاکسازی زمین های بایر از زباله و درخواست های چراغ راهنمایی بود که توسط مسئولین پاسخگویی گردید.
    

   تعداد بازدید: 188
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .