•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 204
   کد: 188518
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

   احداث گرمخانه در محله طرق منطقه 7

   این گرمخانه با هدف حفاظت از افراد آسیب دیده اجتماعی و ظرفیت 25 نفر آماده ارائه خدمات به کارتن خواب ها و افراد بی سرپرست و بی مکان است.
   احداث گرمخانه در محله طرق منطقه 7

   شهردار منطقه 7 مشهد از احداث گرمخانه برای حضور شبانه کارتن خواب ها در محله طرق خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با عنوان این خبر تصریح کرد: حضور شبانه کارتن خواب ها در سطح شهر به ویژه در فصول سرد سال موجب افزایش مشکلات فرهنگی، امنیتی و اجتماعی می گردد و موجبات نارضایتی شهروندان را نیز فراهم می آورد.
   وی با توجه به نقش مثبت و فعال شورای اجتماعی محلات در سطح منطقه اظهار داشت: با پیگیری و مشارکت اعضای شورای اجتماعی محله طرق و مجموعه ورزشی شهدای طرق گرمخانه محله طرق در محل زمین ورزشی آسفالت مجموعه ورزشی احداث شد.
   وی با بیان این که این گرمخانه جهت ایجاد مکانی مناسب و سرپناهی امن برای افراد بی سرپناه مورد توجه است، افزود: این گرمخانه با هدف حفاظت از افراد آسیب دیده اجتماعی و ظرفیت 25 نفر آماده ارائه خدمات به کارتن خواب ها و افراد بی سرپرست و بی مکان است.
   باوندی ادامه داد: این اقدام در حوزه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی بوده و بر آنیم تا در جهت ایمن سازی شهری و برداشتن مشکلات شهروندان به ویژه شهروندانی که بی پناه هستند اقدامات ویژه را به ثمر رسانیم.
    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .