•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 337
   کد: 188557
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

   بهره برداری از کانال جمع آوری آب های سطحی در خیابان کوهسنگی

   وی افزود: با توجه به بافت متراکم این محدوده، اهمیت و موقعیت مکانی هسته تجاری اداری شهر مشهد بارش باران مشکلات عدیده‌ای برای شهروندان و زائران ایجاد می‌کرد و مشکلات گوناگونی را نیز برای شهرداری این منطقه ایجاد می کرد. از این رو اجرای این طرح در اولویت قرار گرفت.
   بهره برداری از کانال جمع آوری آب های سطحی در خیابان کوهسنگی

   شهردار منطقه 8 از بهره برداری کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی خیابان کوهسنگی به طول500متر با اعتبار 10 میلیارد ریال خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با بیان این مطلب اظهار داشت: افزایش عرض و عمق جوی‌ها در خیابان کوهسنگی و اصلاح شیب جوی‌ها به منظور عدم آبگرفتگی در پیاده‌روها و حاشیه خیابان از جمله فعالیت های انجام شده در این طرح عمرانی بوده است.
   وی ادامه داد: عملیات اجرای کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی کوهسنگی با جدیت و نظارت پرسنل اداره فنی و عمران در حال اجرا است.
   وی افزود: با توجه به بافت متراکم این محدوده، اهمیت و موقعیت مکانی هسته تجاری اداری شهر مشهد بارش باران مشکلات عدیده‌ای برای شهروندان و زائران ایجاد می‌کرد و مشکلات گوناگونی را نیز برای شهرداری این منطقه ایجاد می کرد. از این رو اجرای این طرح در اولویت قرار گرفت شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: از آنجا که کاهش خطرپذیری شهر در مقابل سیلاب یکی از پروژه‌های مهم در شهرداری است ما با احداث کانال‌ها سعی در جمع‌آوری و هدایت اصولی آب‌های روان داریم تا بدین طریق بتوان گامی در کاهش آسیب‌های ناشی از آن برداریم.وی اضافه کرد: با احداث این کانال در مرکز شهر آب‌های سطحی جاری در زمان بارندگی‌های فصلی هدایت و جمع‌آوری و از جاری شدن آب در سطح معابر و همچنین آبگرفتگی در این مسیر پیشگیری می‌شود.
   شیرازی ادامه داد: پروژه کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی در خیابان کوهسنگی با اعتباری بالغ بر 10 ملیارد ریال و با توجه به معضلات ترافیکی و معارضات تاسیساتی با تلاش شبانه‌روزی پرسنل فنی و عمرانی شهرداری منطقه اجرا گردید.
    

   تعداد بازدید: 337
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .