•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 193
   کد: 188558
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

   گندزدایی مخازن گالوانیزه زباله با محلول جرمی ساید H

   گندزدایی مخازن گالوانیزه به وسیله آهک مشکلات زیست محیطی رابه وجود می آورد که در مدت زمان طولانی خطرساز خواهد شد؛ به همین دلیل و پس از انجام آزمایش های متعدد محلول جرمی ساید اچ با هماهنگی معاونت خدمات ومحیط زیست شهری و مدیریت نظارت بر خدمات شهری به این منظور به ادارات خدمات شهری مناطق ارائه گردید.
   گندزدایی مخازن گالوانیزه زباله با محلول جرمی ساید H

   شهردار منطقه یک گفت: از ابتدای آذرماه و در راستای کاهش مخاطرات زیست محیطی، 360مخزن گالوانیزه زباله این منطقه، با محلول جرمی ساید H گندزدایی می شوند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر، اظهار کرد: گندزدایی مخازن گالوانیزه به وسیله آهک مشکلات زیست محیطی رابه وجود می آورد که در مدت زمان طولانی خطرساز خواهد شد؛ به همین دلیل و پس از انجام آزمایش های متعدد محلول جرمی ساید اچ با هماهنگی معاونت خدمات ومحیط زیست شهری و مدیریت نظارت بر خدمات شهری به این منظور به ادارات خدمات شهری مناطق ارائه گردید.
   وی با اشاره به گندزدایی 360 مخزن گالوانیزه زباله توسط محلول جرمی ساید H از ابتدای اذرماه، گفت: به منظور ارتقا سطح سلامت شهروندان، گندزدایی مخازن در فصل سرما در هر مخزن هفته ای دوبار و در فصول گرم سال هفته سه بار انجام می شود.
   شهردار منطقه یک با تاکید بر نقش شهروندان در زیبایی و پاکیزگی شهر، گفت: شهروندان می‌توانند در حفظ پاکیزگی شهر مؤثر باشند، بنابراین از شهروندان درخواست می کنیم شهرداری را در راستای نظافت و پاکیزگی هر چه بیشتر شهر یاری رسانند.

    

   تعداد بازدید: 193
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .