•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 227
   کد: 188559
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

   60 هزار مترطول از معابر منطقه 4 خط کشی محوری شد

   این پروژه نیز به اتمام رسیده و طی آن 900 متر مربع از معابر بولوار طبرسی شمالی و خیابان حسینی محراب خط کشی عرضی شده و همچنین سرعتگیرها و سرعتکاه های این معابر رنگ آمیزی شده است.
   60 هزار مترطول از معابر منطقه 4 خط کشی محوری شد

   شهردار منطقه چهار مشهد از اجرای 60 هزار مترطول خط کشی محوری در معابر این منطقه از ابتدای سال جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور افزایش ایمنی تردد شهروندان و وسائل نقلیه در معابر، پروژه اجرای خط کشی محوری با اعتبار 1.7 میلیارد ریال از ابتدای سال جاری با جدیت انجام شد.
   وی اضافه کرد: این پروژه با اجرای 60 هزار مترطول خط کشی محوری با هماهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی در بولوارها و شریان های اصلی منطقه شامل شهید مفتح، طبرسی جنوبی، نبوت، ستایش، پنجتن، آفرینش و ... در سال جاری به پایان رسید.
   غلامی از اجرای خط کشی عابر پیاده با اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال خبر داد و اظهار کرد: این پروژه نیز به اتمام رسیده و طی آن 900 متر مربع از معابر بولوار طبرسی شمالی و خیابان حسینی محراب خط کشی عرضی شده و همچنین سرعتگیرها و سرعتکاه های این معابر رنگ آمیزی شده است.
   شهردار منطقه چهار مشهد در پایان به دیگر پروژه های ترافیکی این منطقه در سال جاری اشاره کرد و بیان داشت: انجام اصلاح هندسی در تقاطع های سطح منطقه، نصب، تعمیر و نگهداری تجهیزات ترافیکی، نصب سرعتگیرهای پلاستیکی و ... از دیگر این پروژه ها است.
   شایان ذکر است از ابتدای سال جاری 20 مورد از گذرگاه های عابرپیاده در بولوارهای پنجتن و طبرسی شمالی نیز اصلاح و بازسازی شد.
    

   کلید واژه ها: خط کشی محوری - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 227
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .