•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 286
   کد: 188992
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خبر داد؛

   اعلام زمان تست های پزشکی و آزمون های عملی استخدامی آتش نشانان

   این آزمون ها در سالن استاد باغبانباشی در بولوار فردوسی شهر مشهد برگزار می شود و جزئیات بیشتر و زمانبندی حضور افراد، از هم اکنون در وب سایت سازمان اتش نشانی مشهد به آدرس https://125.mashhad.ir قابل مشاهده است.
   اعلام زمان تست های پزشکی و آزمون های عملی استخدامی آتش نشانان

   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از اعلام جزئیات زمان برگزاری تست های پزشکی و آزمون های عملی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی در شهرداری های استان خراسان رضوی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با بیان این مطلب افزود: با پیگیری صورت گرفته از سوی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی و هماهنگی و برنامه‌ریزی انجام شده، معاینات پزشکی داوطلبان استخدام در مشاغل عملیاتی آتش نشانی های خراسان رضوی از روز شنبه سی ام آذر ماه تا روز دوشنبه دوم دی ماه و همچنین برگزاری آزمون عملی از روز سه شنبه سوم دی ماه تا روز جمعه ششم دی ماه در مشهد انجام خواهد شد.
   وی افزود: این آزمون ها در سالن استاد باغبانباشی در بولوار فردوسی شهر مشهد برگزار می شود و جزئیات بیشتر و زمانبندی حضور افراد، از هم اکنون در وب سایت سازمان اتش نشانی مشهد به آدرس https://125.mashhad.ir قابل مشاهده است.
    

   تعداد بازدید: 286
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: