•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 272
   کد: 190948
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

   برف تکانی درخت های بوستان کوهسنگی و معابر سطح منطقه 8

   اداره فضای سبز منطقه 8 در این ایام با تمام توان و استفاده از کلیه امکانات موجود از قبیل ماشین آلات سبک مبادرت به زدودن برف و یخ از روی درختان در سطح بوستان ها، میادین و بولوارهای منطقه کرده است .
   برف تکانی درخت های بوستان کوهسنگی و معابر سطح منطقه 8

   شهردار منطقه 8 از فعالیت 150 نفر از نیروهای فضای سبز همراه با به کارگیری 15دستگاه خودرو در روزهای برفی گذشته خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با بیان این خبر گفت: همزمان با بارش سنگین برف در روزهای گذشته اداره فضای سبزمنطقه 8 نیز دوشادوش دیگر واحدهای منطقه با تمامی توان در امر خدمت رسانی به شهروندان و زائرین بارگاه منور رضوی تلاش کرده است .
   وی با بیان اینکه واحد فضای سبز منطقه در آماده باش کامل بوده است، افزود: اداره فضای سبز منطقه 8 در این ایام با تمام توان و استفاده از کلیه امکانات موجود از قبیل ماشین آلات سبک مبادرت به زدودن برف و یخ از روی درختان در سطح بوستان ها، میادین و بولوارهای منطقه کرده است .
   وی همچنین با اشاره به بسیج تمامی نیروهای این اداره به صورت شبانه روزی ادامه داد: بیش از 150 نیروی اداره فضای سبز به صورت 24 ساعته اقدام به اجرای عملیات100هزار متر مربع پاکسازی معابر بوستان ها، 12 هزار مورد برف تکانی درختان به ویژه درختان سوزنی برگ در سطح منطقه نموده اند.
   گفتنی است؛ نیروهای اجرایی فضای سبز به صورت شبانه روزی عملیات پاک سازی معابر، تکاندن برف از روی درختان و اره کشی را با رعایت نکات فنی و به منظور جلوگیری از ورود هرگونه آسیب به درختان و گیاهان فضای سبز انجام داده اند.
    

   تعداد بازدید: 272
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .