•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 147
   کد: 192897
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در حاشیه بازدید از مرکز رشد و کارآفرینی آموزش و پرورش خراسان رضوی اعلام کرد؛

   آمادگی معاونت خدمات شهری برای حمایت از کسب و کارهای نوآورانه دانش آموزی

   در همین راستا با توجه به حضور بیش از ۷۰۰ دانش آموز در حال تحصیل در رشته های مرتبط با علوم کشاورزی در این هنرستان و تولید انواع گیاهان زینتی با روش های فناورانه و نوین در این مجموعه توسط خود دانش آموزان، مجموعه شهرداری مشهد آمادگی دارد تا با افزایش تعاملات خود با این مجموعه، از فعالیت دانش آموزان در این زمینه حمایت کند.
   آمادگی معاونت خدمات شهری برای حمایت از کسب و کارهای نوآورانه دانش آموزی

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در بازدید از مرکز رشد و کارآفرینی آموزش و پرورش خراسان رضوی(مرکاپ) و هنرستان کشاورزی شهید بهشتی مشهد، از حمایت کامل این معاونت از کسب و کارهای خلاقانه دانش آموزی بویژه در حوزه تولید گیاهان زینتی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در این بازدید، با اشاره به اینکه هنرستان کشاورزی شهید بهشتی مشهد ظرفیت بسیار مناسبی برای آموزش و تربیت نیروی متخصص در حوزه فضای سبز و تولید گیاهان زینتی مختلف را دارد افزود: یکی از مهم ترین اولویت‌های این معاونت حمایت از کسب و کارها و فعالیت های نوآورانه است.
   وی ادامه داد: در همین راستا با توجه به حضور بیش از ۷۰۰ دانش آموز در حال تحصیل در رشته های مرتبط با علوم کشاورزی در این هنرستان و تولید انواع گیاهان زینتی با روش های فناورانه و نوین در این مجموعه توسط خود دانش آموزان، مجموعه شهرداری مشهد آمادگی دارد تا با افزایش تعاملات خود با این مجموعه، از فعالیت دانش آموزان در این زمینه حمایت کند.
    

   تعداد بازدید: 147
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .