•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 132
   کد: 192898
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
   به مناسبت استقبال از بهار 99 انجام می شود؛

   کاشت یک میلیون و 200 هزار بوته گل در منطقه 8 مشهد

   کاشت یک میلیون و 200هزار بوته گل دائمی و فصلی سطح منطقه گوشه‌ای از اقدامات گسترده شهرداری منطقه جهت استقبال شایسته از بهار 99 است که با هدف ارتقاء سطح رضایت مندی شهروندان و ترویج شمیم عطر رضوی صورت می پذیرد.
   کاشت یک میلیون و 200 هزار بوته گل در منطقه 8 مشهد به مناسبت استقبال از بهار 99

   شهردار منطقه 8 مشهد از کاشت یک میلیون و 200 هزار بوته گل در نواحی و بوستان بزرگ کوهسنگی خبر داد و گفت: توجه به آراستگی محیط شهری و ایجاد طراوت و نشاط در بین شهروندان و زائران از اولویت‌های اصلی شهرداری این منطقه مشهد است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: توجه به آراستگی محیط شهری و ایجاد طراوت و نشاط در بین شهروندان و زائران اولویت‌های اصلی شهرداری منطقه 8 مشهد است، برنامه‌ریزی لازم به منظور کاشت گل با هدف ایجاد نشاط و شادابی شهروندان و زیباسازی بصری شهر برای استقبال از بهار99 در حال انجام است.
   وی ادامه داد: در میادین اصلی ناحیه یک (ده دی، سعدی، بسیج و امام رضا(ع))، بولوارهای مدرس، امام خمینی (ره)، بوستان های رازی در خیابان چمران، رضوی، باغ ملی، فرهنگسرای بهشت و گل نرگس، ناحیه دو (میادین جهاد، کوشه ای، حبرانی)، بولوار نامجو، مقابل و داخل استانداری، بوستان های آبادگران و الندشت، در ناحیه سه (میادین انقلاب و امام خمینی) بزرگراه کلانتری، بولوار خرمشهر و بوستان های اقاقیا، انقلاب و بوستان کوهسنگیبیش از یک میلیون و 200 هزار بوته گل بنفشه، شب بو، پامچال، میناچمنی، همیشه بهار، قرنفل و میمون کاشته می شود که ٣٥٠هزار بوته نسبت به پارسال بیشتر شده است.
   شیرازی بیان کرد: با تغییر چهره و دگرگونی طبیعت باید تغییراتی در شهر و افراد نیز به وجود آید و این امر با همت شهرداری و اراده شهروندان میسر می شود.
   شهردار منطقه 8 ادامه داد: آماده سازی بستر جهت گلکاری استقبال از بهار، امسال زودتر شروع شده و از ابتدای بهمن نسبت به جمع آوری گل های فصلی پاییزکرده ایم و در آدرس های میدان سعدی، میدان انقلاب، میدان ده دی طرح باغچه های گل فصلی نسبت به سال گذشته تغییر خواهد کرد، با اجرای طرح‌های ابتکاری و با نشاط و همچنین با بسیج امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی کارآمد، منسجم‌تر و با برنامه‌ریزی و هماهنگی بیشتر و به همت کادر اجرایی طرح‌های گسترده‌ای در محتمع فرهنگی و تفریحی کوهسنگی جشنواره گل لاله صورت خواهد پذیرفت.
   وی یادآور شد: کاشت یک میلیون و 200هزار بوته گل دائمی و فصلی سطح منطقه گوشه‌ای از اقدامات گسترده شهرداری منطقه جهت استقبال شایسته از بهار 99 است که با هدف ارتقاء سطح رضایت مندی شهروندان و ترویج شمیم عطر رضوی صورت می پذیرد.
    

   تعداد بازدید: 132
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .