•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 275
   کد: 197942
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
   در منطقه 8 مشهد انجام شد؛

   نصب وسایل بدنسازی معلولین و توانجویان در بوستان کوهسنگی

   شهردار منطقه 8 مشهد از تجهیز و مناسب سازی بوستان کوهسنگی جهت استفاده توان یابان خبر داد .
   نصب وسایل بدنسازی معلولین و توانجویان در بوستان کوهسنگی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی شیرازی با عنوان این خبر اظهار کرد: با هدف ارتقای سطح رفاه حال معلولین و تسهیل و تسریع در تردد و استفاده توان یابان از اماکن عمومی پر مخاطب، شهرداری منطقه اقدام به اجرای طرح احداث مسیر ویژه معلولین، نصب لوازم بدنسازی معلولین، تاب و تاب گردان ویژه معلولین و نیمکت معلولین , و بهسازی رمپ ها و مناسب سازی مسیر ویژه معلولین در بوستان بزرگ کوهسنگی نموده است..
   وی ادامه داد: تحقق شهر دسترس‌پذیر و همسان سازی و بهره برداری یکسان معلولین و توانجویان از اماکن عمومی شهر اولویت مدیرت شهری شهروند مدار است .
   شیرازی خاطرنشان کرد: یکی از اصلی ترین درخواست های معلولان از مدیریت شهری مناسب سازی فضاهای شهری است که اجرای عملیات های مناسب سازی معابر و ایجاد رمپ های ویژه معلولین و توان یابان جهت تردد آسان و دسترسی به اماکن عمومی و مناسب سازی ورودی بوستان های سطح منطقه 8 از جمله اقدامات منطقه هشت در این راستا بوده است.
   وی با اشاره به نصب لوازم بدنسازی معلولین، تاب و تاب گردان ویژه معلولین و نیمکت معلولین خاطر نشان ساخت : مجموعه وسایل بدنسازی معلولین و توانجویان با هدف: توسعه فرهنگ ورزش، و سلامت و نشاط در جامعه و در دسترس بودن ابزار ورزش رایگان و سالم برای همگان صورت پذیرفت .
   شایان ذکر است؛ احداث مسیر معلولین نصب وسایل بدنسازی توان یابان و نیمکت های ویژه با اعتباری بالغ بر 840 میلیون ریال صورت پذیرفته است .
    

   تعداد بازدید: 275
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .