•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 53
   کد: 200300
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

   لزوم تسریع در روند اجرای پروژه ها به منظور افزایش رفاه حال شهروندان

   جلسه کمیته اجرایی شهرداری منطقه 10 با حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع و فنی و اجرایی و روسای ادارات این منطقه برگزار شد.
   لزوم تسریع در روند اجرای پروژه ها به منظور افزایش رفاه حال شهروندان

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ با بیان این مطلب اظهار کرد: این جلسه با دستور کار بررسی وضعیت قراردهای باز پروژه های مختلف، بررسی اعتبارات 99 و پروژه هایی که نیاز به افزایش اعتبار 25 درصد دارند، برگزار شد.
   وی افزود: در حال حاضر کلان پروژه های احداث کانال دیوار ساحلی کال زرکش، مرمت و بهسازی مسیرهای ویژه دوچرخه، بازسازی کانال های جمع آوری آب های سطحی، پیاده روهای سطح منطقه و... درسطح منطقه در حال اجرا است.
   شهردار منطقه 10 با اشاره به اختصاص چندین پروژه ویژه افراد دارای معلولیت به منظور سهولت در عبور و مرور آنان، بیان کرد: مناسب سازی پیاده روها، فضاهای شهری، سرویس های بهداشتی و آبخوری بوستان ها، با توجه به لزوم ایجاد بستر مناسب جهت حضور شهروندان دارای معلولیت، انجام شده است.
   حافظ با بیان اینکه مناسب‌ سازی فضاهای عمومی به رسمیت شناختن حقوق شهروندان دارای معلولیت است، خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌ها و در عین حال انتظارات آنان، تردد سهل و آسان و استفاده از امکانات سطح شهر است.
   وی با اشاره به ادامه شیوع ویروس کرونا و لزوم مقابله جدی تر با این بیماری، اضافه کرد: اقدامات مختلفی مانند، نصب بنرهای اطلاع رسانی به منظور آگاهی شهروندان و کارکنان، برگزاری کارگاه های آموزشی با این موضوع، جانمایی مایع ضدعفونی کننده در ورودی آسانسور ها، ضدعفونی سرویس های بهداشتی، درب های ورودی و... و ارائه تجهیزات شامل ماسک، دستکش یه بار مصرف، ژل ضدعفونی کننده به کارکنان و... در ساختمان ستاد منطقه انجام شده است.
   شهردار منطقه 10 گفت: ارائه پک های بهداشتی و بسته های معیشتی به شهروندان و ضدعفونی و گندزدایی ایستگاه های اتوبوس، سرویس های بهداشتی، پل های عابر و تمامی معابر عمومی از دیگر برنامه های اجرا شده به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا است. 

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .