•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 163
   کد: 202201
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
   در روز عید قربان انجام شد؛

   کاهش عرضه غیرمجاز و ذبح غیر بهداشتی دام در سطح شهر

   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با اقدامات موثری که صورت گرفت شاهد کاهش چشمگیر عرضه غیرمجاز و ذبح غیر بهداشتی دام در سطح شهر بودیم.

   کاهش عرضه غیرمجاز و ذبح غیر بهداشتی دام در سطح شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد با بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای حفظ بهداشت محیطی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و انتقال بیماری‌های مشترک بین انسان و دام در روز عید قربان، سفارش دام به صورت غیرحضوری انجام شد و از هرگونه عرضه غیرمجاز و ذبح غیر بهداشتی دام در محدوده‌ی شهری جلوگیری به عمل آمد.

   وی ادامه داد: با توجه به تشدید فعالیت‌های گشت زنی اکیپ‌های انضباط شهری در سطح شهر پس از توصیه‌های لازم به واحد‌های متخلف، تعداد ۲۸۷۷ راس دام توسط خود صاحبان دام جمع آوری گردید و تعداد ۸۸ راس دام جمع آوری و به کشتارگاه انتقال داده شد، همچنین تعداد ۱۴ ذبح غیربهداشتی و ۱۱۴ مورد آلایش دام جمع آوری و به نماینده دامپزشکی تحویل گردید.

   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد تاکید کرد: با تلاش نیروهای خدمات شهری و همکاری سایر نهادها امسال شاهد کاهش چشمگیر عرضه غیرمجاز و ذبح غیربهداشتی دام در سطح شهر بودیم و مطابق سنوات گذشته سنت حسنه قربانی با بهترین شکل و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید. 

   تعداد بازدید: 163
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .