•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 119
   کد: 205631
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد خبرداد؛

   مشارکت قطار شهری مشهد در ساخت واگن ملی

   مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از مشارکت این شرکت با ستاد فناوری های فضائی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ساخت واگن ملی خبرداد.
   مشارکت قطار شهری مشهد در ساخت واگن ملی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم دراین خصوص گفت: درجلسه ای که با دبیر ستاد توسعه فناوری های فضائی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، گزارشی از عملکرد شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد در عرصه مهندسی معکوس و بومی سازی قطعات و تجهیزات سیستم های حمل و نقل ریلی درون شهری ارائه دادیم که با استقبال روبرو شد.
   وی افزود: دراین جلسه که با حضور مدیران وزارت صنایع ، کارگروه تولید واگن ملی و مدیران مجموعه معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری برگزار شد، عملکرد شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و با توجه به موفقیت های این شرکت در بومی سازی قطعات و تجهیزات سیستم های حمل ونقل ریلی درون شهری از قطار شهری مشهد دعوت شد تا در پروژه تولید واگن ملی مشارکت داشته باشد.
   مبین مقدم ادامه داد: براین اساس طبق توافقی با این ستاد، مدیریت ساخت برخی از سیستم های متروئی و مشارکت در مدیریت استاندارد سازی قطعات و تجهیزات ریلی به شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد سپرده شد.
   مدیرعامل قطارشهری مشهد افزود: همچنین این شرکت در ایجاد بانک اطلاعاتی قطعات و تجهیزات مورد نیاز مترو و ایجاد بانک اطلاعاتی قطعات و تجهیزات مورد نیازآن نیز مشارکت خواهد داشت.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 119
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .