•  
   منبع خبر : 1008
   تعداد بازدید: 192
   کد: 116983
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
   شهردار منطقه 5 مشهد در دهمین جلسه شورای سلامت شهرداری منطقه تاکید کرد؛

   لزوم توجه ویژه به حوزه بهداشت در مناطق کم‌برخوردار

   معتقدیم همراهی و همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط در بخش‌های مذکور می‌تواند راهگشا برای رسیدن به محیط زیستی مطلوب و نیز داشتن شهری سالم و شهروندانی با نشاط کمک نماید.
   لزوم توجه ویژه به حوزه بهداشت در مناطق کم‌برخوردار

   شهردار منطقه 5 مشهد گفت: ضرورت توجه بیش از پیش حوزه سلامت و بهداشت محیط در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر محسوس است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن هدایتی ضمن اعلام دستور کار جلسه در خصوص بررسی معضل فاضلاب‌های بیمارستان‌های صاحب الزمان(عج) و امام سجاد(ع) افزود: یکی از موضوعات مهم در زندگی شهری برنامه‌ریزی برای حفظ بهداشت محیط و سلامت شهروندان می‌باشد و ضرورت توجه بیش از پیش حوزه سلامت و بهداشت محیط در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر محسوس است.
   وی افزود: به صورت مستمر و مداوم و منظم جلسات شورای سلامت منطقه با حضور حداکثری اعضای ذیربط برگزار می‌شود، چرا که معتقدیم همراهی و همکاری سایر دستگاه‌های ذیربط در بخش‌های مذکور می‌تواند راهگشا برای رسیدن به محیط زیستی مطلوب و نیز داشتن شهری سالم و شهروندانی با نشاط کمک نماید.
   دهمین جلسه شورای سلامت شهرداری منطقه 5 با حضور معاون اجرایی منطقه، رییس اداره خدمات شهری، نمایندگان سازمان حفاظت محیط زیست، نیروی انتظامی، دبیرخانه کمیسیون بند 20 و ساماندهی مشاغل شهری، نمایندگان اصناف تولیدی و توزیعی، شبکه دامپزشکی، نماینده آموزش و پرورش ناحیه 5 و تبادکان و مدیریت سازمان مپ برگزار شد.

    

   تعداد بازدید: 192
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .