•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 193
   کد: 131112
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
   طی سال جاری انجام شد؛

   آسفالت بیش از 33 هزار مترمربع از معابر سطح منطقه 9 مشهد

   تراش و لکه‌گیری مکانیزه آسفالت بزرگراه شهید کلانتری حد فاصل میدان آزادی تا جمهوری و بالعکس را از دیگر عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه‌گیری در سال جاری است.
   آسفالت بیش از 33 هزار مترمربع از معابر سطح منطقه 9 مشهد

   شهردار منطقه 9 مشهد از آسفالت بیش از 33 هزار مترمربع از معابر سطح این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسنعلی رجب‌زاده گفت: در ادامه تکمیل پروژه آسفالت معابر، ارتقای خدمات عمرانی و همچنین بهبود و بهسازی کیفیت معابر سطح منطقه، عملیات اجرای آسفالت بیش از 33 هزار مترمربع از بولوارها، خیابان‌ها و معابر منطقه 9 انجام شد.
   وی عنوان کرد: بعد از اتمام آسفالت بولوار وکیل آباد و معابر شهرک شهرآرا، اجرای آسفالت بلوارهای فکوری، هاشمیه، نماز، سرافرازان، خیابان نوزده بهمن، خیابان برک پور و بزرگراه شهید کلانتری سومین مرحله از اجرای این پروژه در سال 96 است.
   شهردار منطقه 9 مشهد افزود: با توجه به ضرورت افزایش رضایتمندی شهروندان و تسهیل در تردد وسایط نقلیه و به منظور زیرسازی، لکه‌گیری و آسفالت خیابان بهار (فکوری 21)، خیابان نوزده بهمن، معابر نوزده بهمن 4 و 6، خیابان برک‌پور، بلوار هاشمیه حد فاصل هاشمیه 1.83 تا بولوار نماز، بولوار نماز تا تقاطع شهید کشوری، معابر هاشمیه 8 ،12 و 14 و معبر سرافرازان 10، بیش از 5 هزار تن آسفالت استفاده شده است.
   رجب‌زاده همچنین تراش و لکه‌گیری مکانیزه آسفالت بزرگراه شهید کلانتری حد فاصل میدان آزادی تا جمهوری و بالعکس را از دیگر عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه‌گیری از اقدامات سال جاری عنوان کرد.

    

   کلید واژه ها: آسفالت - منطقه 9 مشهد -
   تعداد بازدید: 193
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .