•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 166
   کد: 133360
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
   با هدف ساماندهی آب‌های سطحی صورت گرفت؛

   حفر 14 حلقه چاه جذبی در سطح معابر منطقه 8 مشهد

   به منظور تکمیل و به روزرسانی شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی عملیات حفر چاه‌های جذبی به تعداد 14 حلقه در سطح بافت فرسوده ناحیه یک با اعتباری بالغ بر 125 میلیون ریال اجرا شده است.
   حفر 14 حلقه چاه جذبی در سطح معابر منطقه 8 مشهد

   شهردار منطقه 8 مشهد از حفر 14 حلقه چاه جذبی به منظور جلوگیری از آب افتادگی و جمع‌آوری آب‌های سطحی منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید ابراهیم علیزاده عنوان کرد: حفر 14 حلقه چاه جذبی در سطح معابر منطقه با هدف جلوگیری از هدررفتن آب‌های سطحی حاصل از بارش باران، برف و هدایت و جمع‌آوری آبهای سطحی انجام شد.
   وی با اشاره به ضرورت اجرای برنامه‌های پیشگیرانه به منظور جلوگیری از سرازیر شدن آب‌های سطحی در سطح معابر گفت: طرح توسعه و ساماندهی شبکه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.
   شهردار منطقه 8 مشهد در ادامه یادآور شد: به منظور تکمیل و به روزرسانی شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی عملیات حفر چاه‌های جذبی به تعداد 14 حلقه در سطح بافت فرسوده ناحیه یک با اعتباری بالغ بر 125 میلیون ریال اجرا شده است.
   علیزاده در پایان با بیان اینکه عملیات حفر چاه‌های جذبی تا پایان سال ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: هدف از این اقدام تسهیل در جمع‌آوری و هدایت و دفع ‌آب‌های سطحی است تا در فصل بارندگی شهروندان با مشکل مواجه نشوند.
    

   تعداد بازدید: 166
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .