•  
   منبع خبر : 1001
   تعداد بازدید: 241
   کد: 133368
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
   به همت شهرداری مشهد برگزار شد؛

   آیین گرامیداشت ورزش زورخانه‌ای با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون

   هدف از این سفر در کنار زیارت بارگاه منور و نورانی حضرت ثامن الحجج(ع)، دیدار پهلوانان و قهرمانان ورزش زورخانه‌ای خطه خراسان و شهر مشهد مقدس است.
   آیین گرامیداشت ورزش زورخانه‌ای با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون

   بیش از 30 نفر از هنرمندان سینما و تلویزیون و همچنین پیشکسوتان ورزش زورخانه‌ای کشور با حضور چند روزه خود در شهر مشهد به بازدید از پهلوانان و ورزشکاران ورزش باستانی می‌روند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در همین راستا طی مراسمی که به همت شهرداری مشهد و همکاری نشریه رخصلت پهلوان برگزار شد، شمار زیادی از هنرمندان پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان، با حضور در گود زورخانه حاج حسن ریاحی که تحت مدیریت شهرداری مشهد در مجموعه ورزشی وحدت اداره می‌شود، آیین گرامیداشت ورزش زورخانه‌ای را برگزار کردند.
   در همین راستا مسوول گروه هنرمندان و ورزشکاران پیشکسوت و همچنین مدیر مسوول نشریه رخصت پهلوان گفت: هدف از این سفر در کنار زیارت بارگاه منور و نورانی حضرت ثامن الحجج(ع)، دیدار پهلوانان و قهرمانان ورزش زورخانه‌ای خطه خراسان و شهر مشهد مقدس است.
   محمد کریمی با بیان این که این برنامه به صورت همه ساله و با حضور جمع زیادی از هنرمندان و ورزشکاران برگزار می‌شود، تصریح کرد: امسال نیز وارد هشتمین سال اجرای این برنامه شدیم و شهرداری مشهد تلاش بسیار زیادی را برای اجرای این برنامه کرده است.
   گفتنی است این ویژه برنامه به همت مدیریت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه شهرداری مشهد در حال برگزاری است.
    

   تعداد بازدید: 241
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .