•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 306
   کد: 144332
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری مشهد خبر داد:

   توسعه و زیباسازی بازار میوه و تره‌بار «شهرما» واقع در بولوار کوثر شمالی

   در حال حاضر عملیات اجرایی طرح توسعه به پایان رسیده‌ و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان دی‌ماه جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
   توسعه و زیباسازی بازار میوه و تره‌بار «شهرما» واقع در بولوار کوثر شمالی

   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: با افزایش سطح زیربنایی بازار میوه و تره‌بار «شهر ما» واقع در بولوار کوثر شمالی، مساحت آن به 252 مترمربع خواهد رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، احمد محبی عنوان کرد: با توجه به استقبال و تقاضای شهروندان در خصوص افزایش تنوع در کمیت و کیفیت محصولات باغی و کشاورزی، این سازمان اقدام به توسعه سطح زیربنایی بازار میوه و تره‌بار «شهر ما» واقع در بولوار کوثر شمالی کرده است.
   وی افزود: بازار مذکور با مراجعه بیش از 20 هزار شهروند به صورت ماهانه به عنوان یکی از بازارهای پراستقبال «شهر ما» در سطح شهر محسوب می‌شود و با توجه به قدیمی بودن سازه آن، سازمان میادین نسبت به توسعه، زیباسازی و بازپیرایی سازه آن اقدام کرده است.
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی طرح توسعه به پایان رسیده‌ و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان دی‌ماه جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
   محبی در پایان با اشاره به نام‌گذاری سال 96 به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال افزود: به این بازار و با افزایش سطح زیربنایی آن، بستر مناسب برای راه‌اندازی غرفه‌های جدید و اشتغال نیروی کار و ارائه خدمات بیشتر به شهروندان فراهم خواهد شد.
   فرزانه نثاری

    

   تعداد بازدید: 306
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .