•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 326
   کد: 144382
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   آغاز نصب سامانه پرداخت الکترونیک در تاکسی‌های گردشی از هفته آینده

   در این راستا رانندگان می‌تواند از از اوایل هفته آینده برای ثبت‌نام به ایستگاه‌های ایجاد شده در پایانه مسافربری عدل خمینی (ره)، حافظ در بولوار وکیل‌آباد، معراج میدان امام هادی (ع) و جایگاه قطارشهری مراجعه کنند.
   آغاز نصب سامانه پرداخت الکترونیک در تاکسی‌های گردشی از هفته آینده

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آغاز نصب سامانه پرداخت الکترونیک کرایه در تاکسی‌های گردشی از هفته آینده خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سید مهدی علوی‌مقدم در برنامه زنده رادیویی «شهر ما» که صبح امروز از صدای خراسان رضوی پخش شد، در این خصوص بیان کرد: عملیات اجرایی بزرگترین پروژه سامانه پرداخت الکترونیک در حوزه حمل و نقل از مدتی پیش آغاز شد که نصب تجهیزات آن بر روی تاکسی‌ها در حال انجام است.
   وی افزود: در فاز اول تاکسی‌های مبادی ورودی شهر شامل فرودگاه، راه‌آهن و پایانه مسافربری به این سیستم مجهز شده‌اند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد نیز اضافه کرد: همچنین عملیات اجرایی نصب تجهیزات این سامانه در شبکه تاکسی بی‌سیم 1830، 1829 و 133 آغاز شده و به زودی به اتمام می‌رسد.
   علوی‌مقدم در خصوص نصب این شبکه در تاکسی‌های خطی گفت: برای نصب این تجهیزات در تاکسی‌های خطی هر راننده نیاز به یک دستگاه پز و افتتاح حساب بانکی دارد که این پروسه زمانبر است لذا نیازمند همکاری تاکسیرانان هستیم.
   وی اضافه کرد: در فاز بعدی سامانه پرداخت الکترونیک در تاکسی‌های گردشی راه‌اندازی خواهد شد لذا از آنجایی که این تاکسی‌ها زیرمجموعه شرکت خاصی نیستند لذا رانندگان تاکسی‌های گردشی برای ثبت‌نام باید به مکان‌های مشخص شده مراجعه کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: در این راستا رانندگان می‌تواند از از اوایل هفته آینده برای ثبت‌نام به ایستگاه‌های ایجاد شده در پایانه مسافربری عدل خمینی (ره)، حافظ در بولوار وکیل‌آباد، معراج میدان امام هادی (ع) و جایگاه قطارشهری مراجعه کنند.
   علوی‌مقدم تصریح کرد: در این جایگاه‌ها اکیپ‌ها و کارشناسان مستقر هستند و با دریافت مدارک تاکسیرانان شامل کپی شناسنامه، کارت ملی، برگ سبز خودرو و دفترچه تاکسیرانی ثبت نام به عمل می‌آورند.
   وی در خصوص زمان آغاز بهره‌برداری از پروژه پرداخت الکترونیک گفت: امیدواریم تا پایان سال تمامی تاکسی‌ها به سیستم پرداخت الکترونیک مجهز شوند و در ابتدای سال شهروندان بتوانند با من کارت و کارت بانکی کرایه خود را پرداخت کنند.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 326
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .