•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 238
   کد: 148244
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت خبر داد:

   اصلاح هزینه پارک خودرو در 2200 تابلوی الیت

   هزینه پارک خودرو در معابر تحت پوشش الیت براساس مصوبه شورای اشلامی کاهش پیدا کرده است لذا به مرور 2200 تابلوی الیت سطح شهر اصلاح خواهد شد.
   اصلاح هزینه پارک خودرو در 2200 تابلوی الیت

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت از اصلاح هزینه پارک خودرو در 2200 تابلوی الیت خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سیدحسین هاشمی‌زادگان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: برای ارائه خدمات به شهروندان در روزهای نوروز مقرر شد 30 هزار فضای پارک علاوه بر فضای پارک موجود در شهر مشهد آماده‌سازی شود که برای این پارکینگ‌ها کنترل تردد مکانیزه صورت خواهد گرفت.
   وی در خصوص تغییر هزینه الیت در تابلوهای تصریح کرد: هزینه پارک خودرو در معابر تحت پوشش الیت براساس مصوبه شورای اشلامی کاهش پیدا کرده است لذا به مرور 2200 تابلوی الیت سطح شهر اصلاح خواهد شد.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت همچنین در خصوص رونمایی از کتاب پارکبانی گفت: پارکبانان شرکت الیت روزانه 150 هزار ارتباط رخ به رخ با شهروندان دارد لذا مقرر شد تا کتابی در خصوص مطالب مرتبط با پارکبانی و ارتباط با شهروندان تدوین شود که امروز برای اولین بار در کشور رونمایی شده است.
   فرزانه نثاری

    

   کلید واژه ها: الیت - پارک خودرو -
   تعداد بازدید: 238
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .