•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 275
   کد: 148292
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
   شهردار مشهدمقدس در دیدار با سفیر کشور اسلوونی:

   تبادلات فرهنگی و هنری عرصه تعامل بین مشهد و اسلوونی شود

   حس درونی گردشگران و زائران با بازدید از این اماکن نسبت به هنر اسلامی تقویت شود. حسی که در سایر شهرها و مکان ها نمی‌توان آن را درک و دریافت کرد.
   تبادلات فرهنگی و هنری عرصه تعامل بین مشهد و اسلوونی شود

   شهردار مشهد مقدس گفت: تبادلات فرهنگی و هنری می‌تواند به عنوان عرصه‌ای برای تعاملات بین مشهد و اسلوونی مدنظر قرار گیرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، تقی‌زاده خامسی با بیان این مطلب در نشستی مشترک با سفیر اسلوونی که در دفتر کاری وی برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری گالری با مشارکت زنان هنرمند شهر برای همه جالب توجه بود. خوب است اولین ارتباط مشهد مقدس با شهرهای کشور اسلوونی نیز با ارتباطی هنری شروع شود.
   وی در پاسخ به استقبال گرم سفیر کشور اسلوونی از برپایی نگارخانه شهر، بیان کرد: آمادگی کامل داریم نگارخانه شهر و گالری‌هایی از این دست را در اسلوونی نیز برگزار کنیم.
   شهردار مشهدمقدس با تاکید بر وجود بناهای شاخص برخوردار از معماری ایرانی اسلامی در مشهد مقدس، ابراز امیدواری کرد: حس درونی گردشگران و زائران با بازدید از این اماکن نسبت به هنر اسلامی تقویت شود. حسی که در سایر شهرها و مکان ها نمی‌توان آن را درک و دریافت کرد.
   تقی‌زاده خامسی خاطر نشان کرد: با توجه به ارتباطات خوبی که بین مشهد و شهرهای اسلوونی وجود دارد باید از مشارکت آنان برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مختلف شهری مشهد بهره‌گیری شود.
   گفتنی است، سفیر کشور اسلوونی و هیئت همراه بر سر مسائلی چون تبادلات هنری، فرهنگی و سرمایه‌گذاری در زمینه قطار شهری با مدیریت شهری مشهد مقدس وارد تعامل و مذاکره شدند.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 275
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .