•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 214
   کد: 149884
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

   اطفای 8 مورد حریق توسط اتوبوسرانان مشهدی طی سال گذشته

   با توجه به این مهم از سالیان گذشته دوره‌های مختلف آموزشی ایمنی از جمله اطفای حریق و هلال احمر برای این افراد برگزار شده است.
   اطفای 8 مورد حریق توسط اتوبوسرانان مشهدی طی سال گذشته

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از اطفای 8 مورد حریق توسط اتوبوسرانان مشهدی طی سال گذشته خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نیشابوری بیان کرد: یکی از اولویت‌های سازمان اتوبوسرانی مشهد در راستای سرویس‌دهی مطلوب به شهروندان و مسافران، ارائه آموزش‌های مختلف به اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان برای بهبود کیفیت است.
   وی افزود: در این راستا در طول سال آموزش‌های مختلف به اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان سازمان ارائه می‌شود که در سال گذشته این آموزش‌ها از مرز 200 هزار نفر ساعت گذشت.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: از آنجایی که اتوبوسرانان و مینی‌بوسرانان ساعات کاری خود را در سطح شهر می‌گذارنند می‌توانند در حوزه‌های مختلف به خصوص حوزه ایمنی به شهروندان کمک کنند.
   نیشابوری تصریح کرد: با توجه به این مهم از سالیان گذشته دوره‌های مختلف آموزشی ایمنی از جمله اطفای حریق و هلال احمر برای این افراد برگزار شده است.
   وی گفت: نتیجه این آموزش‌ها 8 مورد اطفای حریق توسط اتوبوسرانان در سال گذشته و در سطح شهر بود.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: طی سال گذشته اتوبوسرانان موفق به اطفای حریق 7 خودرو و آشپزخانه یک مسجد شدند.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 214
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .