•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 174
   کد: 149908
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
   همزمان با بارش باران های بهاری؛

   هیچگونه آبگرفتگی در منطقه یک گزارش نشده است

   با لایروبی، احداث، اصلاح و بازسازی جوی، جداول و کانیووهای سطح منطقه به منظور بهبود در هدایت و جمع آوری آب‌های سطحی، در هنگام بارندگی هیچ گونه آب افتادگی در معابر ایجاد نخواهد شد.
   هیچگونه آبگرفتگی در منطقه یک گزارش نشده است

   شهردار منطقه یک مشهد گفت: با توجه به بارش باران‌های بهاری دو روز اخیر و با تمهیدات صورت گرفته، هیچ گونه آب افتادگی در معابر اصلی منطقه گزارش نشده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی تمهیدات لازم صورت گرفته و نیروهای کارگری و کارشناسان به حالت آماده‌باش در آمدند.
   شهردار منطقه یک مشهد با بیان اینکه در دو شب گذشته تنها چندین مورد تجمع آب به صورت سطحی در معابر فرعی گزارش شد، تصریح کرد: خوشبختانه با آماده‌باش 250 نیروی کارگری، 15 کارشناس و کمک کارشناس خدمات شهری و فعالیت 5 تانکر آبکشی، 10 دستگاه موتور پمپ، 13 دستگاه لجن کش و کف کش و... شهروندان منطقه یک، شب بارانی آرامی را سپری کردند.
   اصغری ادامه داد: با لایروبی، احداث، اصلاح و بازسازی جوی، جداول و کانیووهای سطح منطقه به منظور بهبود در هدایت و جمع آوری آب‌های سطحی، در هنگام بارندگی هیچ گونه آب افتادگی در معابر ایجاد نخواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 174
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .