•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 98
   کد: 153202
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
   شهردار منطقه یک مشهد خبر داد:

   برپایی ایستگاه فرهنگی شکرانه در ورودی بازار کتاب گلستان

   ایستگاه شکرانه از 21 تا 25 خرداد از ساعت 21:30 تا 23 و روز جمعه همزمان با عید فطر از ساعت 17تا 19 در محل ورودی بازار کتاب گلستان پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
   برپایی ایستگاه فرهنگی شکرانه در ورودی بازار کتاب گلستان

   شهردار منطقه یک مشهد از برپایی ایستگاه فرهنگی شکرانه به مناسبت عید سعید فطر در ورودی بازار کتاب گلستان واقع در خیابان دانشگاه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان این خبر اظهار کرد: این ایستگاه در 3 بخش کودک، کودک و خانواده و بزرگسال برپا شده است.
   وی با اعلام اینکه غرفه‌های بازی‌های فکری و قصه‌گویی در ایستگاه کودکان این ایستگاه برپا می‌شود، گفت: اوریگامی، نجوم (رصد ستارگان)، 20سوالی، دارت بادکنکی و... نیز از جمله غرفه‌های بخش کودک و خانواده هستند.
   شهردار منطقه یک مشهد با اشاره به غرفه‌های بخش بزرگسالان این ایستگاه، افزود: مشاوره خانواده، تغذیه وطب سنتی، مشاوره سلامت و... نیز غرفه‌های مختلف این بخش هستند؛ همچنین غرفه‌ای برای نقاشی کودکان در این محل برپا شده است که در این ایستگاه تحلیل این نقاشی‌ها توسط روانشناسان مستقر به والدین ارائه می‌شود.
   اصغری رادیو ایستگاه و اجرای نقالی خوانی را نیز از دیگر برنامه‌های جنبی ایستگاه شکرانه که با هدف ایجاد نشاط و شادابی همزمان با عید سعید فطر برپا شده است، اعلام کرد.
   گفتنی است ایستگاه شکرانه از 21 تا 25 خرداد از ساعت 21:30 تا 23 و روز جمعه همزمان با عید فطر از ساعت 17تا 19 در محل ورودی بازار کتاب گلستان پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
    

   تعداد بازدید: 98
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .