•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 257
   کد: 156550
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهدا حضور در اداره رسانه شهرداری به مناسبت روز خبرنگار خواستار شد؛

   ضرورت آشنایی شهروندان با حقوق شهروندی و شهرسازی

   اگر افراد از طرح های شهرسازی آگاهی داشته باشند، به جای مخالفت با طرح های شهرسازی، با حقوق خود در این زمینه آشنا شده و با آن‌ها همراهی می‌کنند.
   ضرورت آشنایی شهروندان با حقوق شهروندی و شهرسازی

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد بر ضرورت آشنایی شهروندان با حقوق شهروندی و شهرسازی خود تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین‌نژاد با حضور در اداره رسانه شهرداری به مناسبت روز خبرنگار با بیان این مطلب، گفت: مراحل مطالعه و تصویب طرح‌های جامع و تفصیلی، صدور پروانه و پایانکار ساختمانی، حفظ ارتفاعات شهر و غیره در معاونت شهرسازی شهرداری صورت می‌گیرد و اهمیت تخصصی بودن مباحث این حوزه می‌طلبد به صورت تخصصی در این حوزه ورود شود.
   وی با تاکید بر آشنایی شهروندان با حقوق شهرسازی در کنار حقوق شهروندی، توضیح داد: در صورت آگاهی بخشی به مردم و اطلاع‌رسانی در خصوص مهمترین حقوق شهرسازی، می‌توان امیدوار بود دست واسطه ها کوتاه شود. چه اینکه عدم اطلاع فرد از حقوق شهرسازی خود سبب می شود دلالان و واسطه‌ها در مباحث شهرسازی ورود پیدا کنند.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد در عین حال خاطر نشان کرد: اگر افراد از طرح های شهرسازی آگاهی داشته باشند، به جای مخالفت با طرح های شهرسازی، با حقوق خود در این زمینه آشنا شده و با آن‌ها همراهی می‌کنند.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 257
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .