•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 118
   کد: 156619
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰

   اجرای 80 هزار مربع روکش آسفالت در منطقه 8 مشهد از ابتدای سال جاری

   با توجه به بررسی‌ها و برآوردهای انجام شده از سطح معابر، تاکنون بیش از 80 هزار مترمربع آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح منطقه با موارد مخصوص روکش شده است.
   اجرای 80 هزار مربع روکش آسفالت در منطقه 8 مشهد از ابتدای سال جاری

   شهردار منطقه 8 مشهد از اجرای 80 هزار مترطول روکش آسفالت در منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی تصریح کرد: در راستای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی، تکریم شهروندان و ایجاد امنیت، نواقص موجود در روکش‌های آسفالت معابر توسط کارشناسان اداره فنی و عمران منطقه مورد بررسی وارزیابی قرار می‌گیرد تا نسبت به ترمیم و رفع آن در اسرع وقت اقدام شود.
   وی با اشاره به موقعیت مکانی منطقه اظهار داشت: با توجه به بررسی‌ها و برآوردهای انجام شده از سطح معابر، تاکنون بیش از 80 هزار مترمربع آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح منطقه با موارد مخصوص روکش شده است.
   فرقانی با اشاره به اینکه عملیات ترمیم و روکش برای خیابان‌های مهم این منطقه همچون امام خمینی (ره)، خرمشهر، بهشتی، آخوند خراسانی، دیالمه، امام رضا(ع)، امیرکبیر و ... از ابتدای سال تاکنون اجرا شده است، تصریح کرد: هدف از اجرای این پروژه، ساماندهی و تسهیل در رفت و آمد عمومی شهروندان است و تلاش کارشناسان ما این است که به محض مشاهده آسیب در آسفالت نسبت به لکه‌گیری و ترمیم آن اقدام ‌شود.
   شهردار منطقه 8 مشهد در پایان از آمادگی شبانه‎روزی خادمان شهر در کلیه عرصه‌های خدمات شهری خبر داد و خاطرنشان کرد: تعمیرات آسفالت کلیه معابر و خیابان‌ها بر عهده مدیریت شهری است و چنانچه موردی در بازرسی‌ها مشاهده گردد، سریعا نسبت به رفع نقص اقدام خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 118
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .