•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 139
   کد: 158618
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
   شهردار مشهد مقدس در دیدار با مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران؛

   ایرنا باید به مرجع رسانه‌های کشور تبدیل شود/ شاهد تحولات خوبی در خبرگزاری ایرنا هستیم

   اکنون با حضور فردی دانشگاهی که سابقه اجرایی بالایی در وزارت علوم دارد، شاهد تحولات خوبی در خبرگزاری ایرنا هستیم و ما آمادگی همکاری در راستای انعکاس درست و شفاف اخبار را داریم.
   ایرنا باید به مرجع رسانه‌های کشور تبدیل شود/ شاهد تحولات خوبی در خبرگزاری ایرنا هستیم

   شهردار مشهد مقدس با اشاره به اینکه شاهد تحولات خوبی در ایرنا هستیم، گفت: ایرنا باید به مرجع رسانه‌های کشور تبدیل شود، اما این میسر نمی‌شود مگر اینکه اخبار به لحظه و بهنگام و با ادبیات و روشی نوین تدوین و منتشر شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی، صبح امروز در دیدار با سید ضیاء هاشمی، مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران افزود: اکنون با حضور فردی دانشگاهی که سابقه اجرایی بالایی در وزارت علوم دارد، شاهد تحولات خوبی در خبرگزاری ایرنا هستیم و ما آمادگی همکاری در راستای انعکاس درست و شفاف اخبار را داریم.
   وی ادامه داد: خبرگزاری ایرنا باید مشخص کند می‌خواهد آیا تنها رسانه و انعکاس دهنده اخبار دولت باشد؟ یا رسانه‌ای حرفه‌ای و چند وجهی.
   وی اضافه کرد: انتظار داریم خبرنگاران حرفه‌ای حوزه شهری خبرگزاری ایرنا، مسائل و چالش‌های شهری را نقد عالمانه کرده و برای رفع این چالش‌ها به مدیریت شهری راهکار مناسب ارائه دهند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 139
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .