•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 210
   کد: 160305
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
   باتوجه به دستور شهردار مشهد مقدس صورت گرفت؛

   زیباسازی و بازآفرینی ورودی شهر مشهد در دستور کار منطقه 7 مشهد

   در ورودی شهر از سمت فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد نیز اقدامات خوبی از جمله نصب نماد پرواز، احداث بوستان و پارک خطی پرواز، رنگ‌آمیزی جداول بولوار فرودگاه به طول 11 هزار متر، شستشوی معابر و رنگ آمیزی علائم راهنمایی و رانندگی انجام شود.
   زیباسازی و بازآفرینی ورودی شهر مشهد در دستور کار منطقه 7 مشهد

   شهردار منطقه 7 مشهد از زیباسازی و بازآفرینی ورودی شهر، ویژه دهه آخر صفر در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی گفت: مشهد به عنوان شهر زیارتی مخاطب عده کثیری از هموطنان و همچنین مسلمانان کشورهای دیگر است که تلاش مجموعه مدیریت شهری در دوره جدید بر این است تا ورودی‌های شهر مشهد را در شان کلان شهر مذهبی جهان اسلام بازپیرایی و ساماندهی کند.
   وی تاکید کرد: در همین راستا و با توجه به دستور شهردار مشهد در خصوص بازآفرینی ورودی‌های شهر، اقدامات موثر و اساسی در این خصوص صورت گرفته است.
   باوندی ابراز کرد: در همین راستا تلاش شده محیط مطلوبی برای زائران در بوستان غدیر فراهم شود.
   به گفته وی در ورودی شهر از سمت فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد نیز اقدامات خوبی از جمله نصب نماد پرواز، احداث بوستان و پارک خطی پرواز، رنگ‌آمیزی جداول بولوار فرودگاه به طول 11 هزار متر، شستشوی معابر و رنگ آمیزی علائم راهنمایی و رانندگی انجام شود.
   شهردار منطقه 7 مشهد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه زائران پیاده از سمت پلیس راه وارد شهر مشهد می‌شوند، اقدامات اساسی دیگری از جمله پاکسازی جاده بهشت رضا (ع)، رفع نازیبایی حاشیه پلیسراه، جمع‌آوری خاک و نخاله به میزان بیش از 250 تن صورت گرفته است.
   باوندی در ادامه افزود: همچنین لکه‌گیری آسفالت 5700 متر مربع، لکه گیری و بازسازی جداول و کانال 150 متر طول و احداث خیابان کارآفرینی در جهت رضایت شهروندان و زائران به طول 12 هزار متر در سطح منطقه برای میزبانی زائران در ایام دهه آخر صفر صورت گرفت.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 210
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .