•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 213
   کد: 162007
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
   استاندار خراسان رضوی خبر داد:

   پیش‌بینی 5 هزار اتوبوس در پایانه‌های مشهد برای بازگشت زائران

   برای خدمات‌دهی به زائران طی این ایام در طول محورهای بین‌راهی ۲۰۰ ایستگاه صلواتی و ۵۰۰ ایستگاه درون شهر مشهد، در قالب ۳۲ نوع خدمت به امر رسیدگی به زائران مبادرت داشته‌اند.
   پیش‌بینی 5 هزار اتوبوس در پایانه‌های مشهد برای بازگشت زائران

   استاندار خراسان رضوی گفت: پیش‌بینی پنج هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت مسافران و زائران شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی‌رضا رشیدیان در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: بدین منظور 4500 دستگاه اتوبوس و بیش از 90 رام قطار و نیز ناوگان هواپیمایی با 220 پرواز در روز طی این ایام در حال جابه‌جایی زائران و مسافران رضوی است.
   وی اظهار کرد: برای خدمات‌دهی به زائران طی این ایام در طول محورهای بین‌راهی ۲۰۰ ایستگاه صلواتی و ۵۰۰ ایستگاه درون شهر مشهد، در قالب ۳۲ نوع خدمت به امر رسیدگی به زائران مبادرت داشته‌اند.
   وی با بیان اینکه ۳۰ تن گوشت و ده‌ها تن برنج توسط خیران در این ایام پخت و توزیع‌شده، اظهار کرد: علاوه بر مراکز اقامتی رسمی و خانه مسافرها، ۴۸۰ مدرسه و سالن ورزشی به اسکان زائران پیاده اختصاص یافت.
   استاندار خراسان رضوی از پیش‌بینی ۱۰۲ رام قطار به‌صورت روزانه برای جابه‌جایی مسافران و ۲۶ رام قطار درون استانی خبر داد و افزود: طی سه روز گذشته پروازها از فرودگاه شهید هاشمی نژاد بالغ‌بر ۶۰۰ مورد شده است.
   رشیدیان همچنین از آمادگی و پیش‌بینی پنج هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت مسافران و زائران خبر داد و گفت: تمامی فرمانداران، بخشداران و شهرداران در آمادگی کامل به سر می‌برند. 

   تعداد بازدید: 213
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .