•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 257
   کد: 178863
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵

   اجرای رنگ‌آمیزی مسیر دوچرخه در منطقه 7 مشهد

   این اقدامات شامل اجرای رنگ آمیزی مسیر دوچرخه به متراژ 1000 مترمربع، اجرای سرعتگیر و سرعتکاه آسفالتی در سطح منطقه 73 مترطول، تعمیر و نصب تابلو و تجهیزات ترافیکی 1400 عدد و اجرای خط کشی عرضی 150 مترمربع صورت گرفت.
   اجرای رنگ‌آمیزی مسیر دوچرخه در منطقه 7 مشهد

   شهردار منطقه 7 مشهد از اجرای رنگ‌آمیزی مسیر دوچرخه در منطقه 7 مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی بیان کرد: اقدامات حوزه ترافیک منطقه با هدف تأمین امنیت و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، روان‌سازی ترافیک و کاهش تصادفات رانندگی به منظور ارتقاء سطح کیفیت خدمات به شهروندان منطقه صورت می‌گیرد که همچنان ادامه دارد.
   وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در سه ماهه اول در سطح منطقه عنوان داشت: این اقدامات شامل اجرای رنگ آمیزی مسیر دوچرخه به متراژ 1000 مترمربع، اجرای سرعتگیر و سرعتکاه آسفالتی در سطح منطقه 73 مترطول، تعمیر و نصب تابلو و تجهیزات ترافیکی 1400 عدد و اجرای خط کشی عرضی 150 مترمربع صورت گرفت.
   شهردار منطقه 7 مشهد تاکید کرد: رضایت شهروندان از مهم‌ترین اولویت‌هایی است که متولیان و دستگاه‌های ذیربط با موضوع ترافیک بر انجام آن تاکید دارند و این مهم در سطح منطقه نیز با جدیت تمام پیگیری می شود.
    

   تعداد بازدید: 257
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .